Home » Cestování » 3 nejkrásnější pohledy na svět

3 nejkrásnější pohledy na svět

Nejkrásnější pohled na svět je z… Každý ať si tuto větu dokončí podle svého. Ale než tak uděláte, rozšiřte si obzory a inspirujte se třemi zajímavými pohledy na svět okolo.

Screenshot1_20_03_15_14_25
Foto: esennce.cz

Z kabiny letadla

Když máte možnost se na svět podívat shora, jakoby se se stoupající výškou stávaly všechny problémy menšími a malichernějšími stejně jako domy, stromy a políčka pod vámi. Nahoře v oblacích vás nebude rušit ruch města ani přítomnost ostatních lidí. Můžete v klidu přemýšlet anebo aspoň na chvíli úplně „vypnout“. A pokud toužíte v životě spíše po dobrodružství, chyťte se kniplu sami a vezměte osud doslova do svých rukou. Vyhlídkové lety

Screenshot_20_03_15_14_d25 2
Foto: esennce.cz

Ze hřbetu koně

Takový pohled je podle známého výroku nejkrásnější. Jestli jste naposledy v koňském sedle seděli v dětství, určitě to nyní napravte. Stačí si najít nejbližší koňskou farmu nebo jízdárnu a domluvit si projížďky nebo jezdecký kurz. Jízda na koni je nejen zábava a sport, ale také skvělá relaxace. Úspěšně se jí využívá při tzv. hipoterapii, při rehabilitacích a terapiích nemocných či hendikepovaných lidí.

Screenshot_20_03_15_14_26
Foto: esennce.cz

Z paluby lodi

Kdo nikdy nesnil o tom brázdit hladinu vody jako ošlehaný mořský vlk? Je v tom dobrodružství i romantika, zábava i odpočinek. A je jedno, jestli strávíte víkend na jachtě, pojedete na kánoi Vltavu nebo se budete týden slunit s rodinou na půjčené plachetnici. Každá plavba má něco do sebe a vždy z vás aspoň na chvíli udělá pravého námořníka.

Který ze třech netradičních pohledů nejvíce láká vás? Který jste ještě nezažili a zažít toužíte?

Tags