Home » Krása » 4 metody prodlužování vlasů, které lehce zvládnete i doma

4 metody prodlužování vlasů, které lehce zvládnete i doma

Dlouhé vlasy jsou populární a vypadají božsky. Nositelky dlouhých vlasů si mohou pohrát s účesy a pomocí nich podpořit svou krásu. Také vás nebaví čekat roky, než ty vaše vyrostou? Potom vás tento článek jistě potěší – představíme vám hned 4 metody prodlužování, které hravě zvládnete i doma.

umělé vlasy
ilustrační foto: facebook.com

Dlouhé vlasy během několika minut

Díky speciálním metodám prodlužování si i vy doma opravdu snadno a rychle vykouzlíte dlouhou hřívu, kterou vám budou ostatní závidět. Chce to jen vybrat správnou metodu, koupit potřebné vybavení a samozřejmě i vlasy na prodloužení. Vše je snadnější, než si myslíte.

 

Jak na to?

Metoda CLIP IN
CLIP IN je asi nejjednodušší způsob prodloužení vlasů. Stačí si koupit speciální clip in vlasy. Jsou to vlastně prameny na sponkách, které připevníte do vašich vlasů. Chce to trochu cviku, ale věřte, že brzy vše zvládnete i za 5 minut!

 

Metoda Keratin
Je složitější, ale o to déle prodloužení vydrží. Koupené vlasy se připevňují pomocí tepelné pájky jen několik mm od kořínku. Při první aplikaci je lepší zajít ke kadeřníkovi a nechat si vše vysvětlit. Druhou aplikaci zvládnete hravě doma. Takto prodloužené vydrží dva až tři měsíce a poté je třeba pramínky odlepit a posunout opět až ke kořínkům.

 

Metoda Micro-ring
V tomto případě se aplikují malé pramínky, které jsou zakončené kroužkem s očkem. Stačí provléknout pramínek stávajících vlasů, scvaknout dohromady a je hotovo. I tato metoda je dlouhotrvající, po čase opět stačí spoje posunout zpět ke kořínkům.

 

Metoda TAPEX
Jedná se o prodloužení vlasů pomocí pásků. Jsou zatavené do silikonového spoje (cca 4 cm délky). Pásky mají z jedné strany lepidlo, takže se snadno nalepí a je hotovo. Tato metoda je rychlá a velmi šetrná. Vydrží až 1,5 měsíce!

 

Dejte pozor při jejich výběru

Pokud o prodloužení uvažujete, je třeba vybrat nejen vhodnou metodu, ale důležitý je i výběr vlasů k prodloužení. Existuje jich hned několik a liší se od sebe kvalitou. Koupit můžete asijské, indické, středoevropské a východoevropské. Co se týče kvality, lepší jsou vlasy evropské, co se týče ceny, levnější jsou ty asijské. Správně musíte vybrat i odstín.

 

Lepší je, pokud si vlasy na prodloužení zajdete vybrat přímo do obchodu. Můžete si totiž přímo vyzkoušet dané odstíny. Možný je i prodej vlasů přes internet. V tomto případě doporučujeme obchod czvlasy.cz. Zde vám s výběrem poradí a pokud náhodou zvolíte nevyhovující odstín, vlasy vám zdarma vymění.

Tags