Home » Bydlení » Abyste se v nové kuchyni cítili dobře

Abyste se v nové kuchyni cítili dobře

V současné době představuje kuchyň jednu z nejdůležitějších místností bytu.

kuchyně
ilustrační foto: nabyteksprint.cz

Moderní trendy se ubírají jiným směrem než v minulosti a stále častěji se klasické kuchyně propojují s jídelnou a obývacím pokojem, čímž sehrávají velkou roli ve společenském životě rodiny. V následujících řádcích se podíváme, jak vybrat kuchyň, aby vyhovovala ve všech ohledech.

Aktuální trendy ve světě bydlení vycházejí především ze současných potřeb, přičemž jejich cílem je usnadnit provoz a chod domácnosti. Avšak na druhé straně stojí uživatel se svým vkusem, vlastními potřebami a s omezenými prostorovými a finančními možnostmi. Novodobá domácnost by měla být minimálně náročná na údržbu a měla by nabídnout maximální komfort. A pro logistické centrum, jakým je právě kuchyň, platí toto pravidlo dvojnásobně.

Moderní a útulné kuchyně

Budete-li rekonstruovat kuchyň, měli byste při projektování té nové brát v potaz pracovní zóny a jejich kontinuitu. Existují určitá pravidla, kde mít prostor pro mytí, plochu pro přípravu pokrmů a místo pro vaření. Těmito pravidly se dnešní bytoví návrháři řídí. Důležitým parametrem je velikost úložného prostoru a celková velikost kuchyňské linky, která je závislá na rozměrech místnosti.

Při rozhodování o nové kuchyni hrají významnou roli praktická i estetická hlediska, která jsou ovlivněna vkusem uživatele. Jestliže preferujete klasické kuchyně, můžete si vybrat z bohatého produktového portfolia. Velké popularitě se těší kvalitní kuchyně ze dřeva, které dokonale zapadnou do jakéhokoliv stylu interiéru. Na oblíbenosti neztrácí ani lesklé kuchyně v nejrůznějších barevných kombinacích.

Významné postavení mají stále rustikální kuchyně, jež si oblíbila starší i mladší generace. Nemusíte zaplatit statisíce, aby se vám dostalo luxusu, protože existují i levné rustikální kuchyně, víte-li kde hledat.

Nábytek Sprint – stylové a kvalitní kuchyně

Pakliže hledáte spolehlivého dodavatele kuchyní, dovolujeme si vám představit Nábytek Sprint. Tato společnost provozuje vedle kamenných prodejen také internetový obchod na adresewww.nabyteksprint.cz, kde najdete bohaté produktové portfolio. Jestliže si nevíte s výběrem nové kuchyně rady, můžete se obrátit na odborný personál, který vám rád poradí. Prodejce nabízí také záruční a pozáruční servis na dodané zboží. A v neposlední řadě vás nadchne bezplatná doprava při nákupu nad 15 000 Kč.

Tags