Home » Sex a vztahy » Alkohol jako afrodiziakum? Ano, ale je třeba…

Alkohol jako afrodiziakum? Ano, ale je třeba…

Ať si každý říká co chce, sexuální vztah je významnou součástí soužití dvou lidí. Ne nadarmo se říká, že pokud to nefunguje „v posteli“, brzy skončí vztah úplně.

Scre
ilustrační foto: medvedi-krev.cz

Sexuálnímu životu je tedy nutné se věnovat a neustále ho něčím zdokonalovat. Existuje hned několik různých možností, jak dodat sexu nový rozměr. Nejednoduší je použít afrodiziakum. To nejúčinnější jistě najdete i u vás doma – je to alkohol. Co vše dokáže a jak poznáte tu správnou hranici?

Proč alkohol ano

Alkohol dokáže být v sexuálním vztahu velkým pomocníkem. Může totiž pomoci „odhodit“ zábrany a tak trochu popostrčit člověka k tomu, aby dělal věci, které by ho jinak ani nenapadly. Alkohol také může pomoci ke krásnějšímu vnímání erotičnosti druhé osoby. K sexu tedy určitě patří, ovšem všeho s mírou. Pokud by bylo alkoholu moc, má efekt opačný. U mužů navíc může mít přemíra alkoholu vliv na funkci jejich pohlavního orgánu, což je určitě nežádoucí.

Jak poznat hranici

Pokud se chcete alkoholem posilnit, musíte správně odhadnout jeho množství. Nesmíte se opít. Nabudit vás mohou například sladké míchané koktejly. Skvělá je také sklenička vína. Tu správnou hladinku poznáte velmi jednoduše – jste odvážnější, ovšem máte naprostou kontrolu nad svým chováním.

Medvědí krev jako ideální volba

Naším tipem pro vás je bulharské víno Medvědí krev. Už na pohled je zřejmé, že v sobě ukrývá vášeň. Medvědí krev je víno výrazné a sladké chuti, které dokáže povzbudit vaše smysly. Existuje ve variantě červené, bílé i růžové. Takže si stačí jen vybrat podle vaší chuti. Víno je skvělým doplňkem k masu a sýrům. Můžete tedy vašeho partnera překvapit báječnou večeří se sklenkou vína a potom už půjde vše samo. Toto známkové víno je možné koupit v internetovém obchodě pemap.cz.

Tags