Home » Móda » Buďte originálně přitažlivá

Buďte originálně přitažlivá

Pokud chcete zaujmout okolí a ukázat se v plné kráse, je třeba se na chvilku zastavit a popřemýšlet. Každá žena je jinak krásná, takže oblečení, líčení i doplňky, ve kterých vypadá skvostně vaše kamarádka, nemusí být pro vás to pravé ořechové. Máme pro vás několik tipů na to, jak najít váš osobní styl a ukázat tak všem, jak nádherná jste!

spodní prádlo dámské
ilustrační foto: mojepradlo.sk – Chita set

Volba barvy a stylu oblečení

V první řadě si musíte dobře zvolit k vám vhodné barvy. Udělat to můžete poměrně jednoduše podle barevné typologie a jejich 4 typů (jarní, letní, podzimní a zimní). Obecně platí, že pokud jste světlý typ, budou vám více slušet barvy tmavších tónů a naopak. Dále je třeba si určit styl. Nemusíte zůstávat jen u moderny. Trendy je v současné dobře například vintage styl a vrací se i hippie. V duchu stylu potom vybírejte oblečení. Můžete se pustit i do originálních kombinací. Například designový potisk na tričku zkombinovat s elegantní sukní apod. Experimentů se nebojte!

Rada – nezapomínejte na to, že vypadat musíte dokonale při každé příležitosti. Nespoléhejte se tedy jen na vrchní oděv. Abyste se cítila úžasně po celý den, pořiďte si kvalitní spodní prádélko. Co říkáte na kousky z eshopu mojepradlo.sk?

Jak se nalíčit

Pamatujte, že v případě líčení může méně znamenat více. Snažte se tedy líčit tak, aby vaše tvář vypadala přirozeně žensky. Používejte vhodné barvy a nenanášejte zbytečné silné vrstvy.

Co když je třeba zásah..

Jasně, asi si říkáte, že se na kráse žen hodně podepisuje čas. To ale přece vůbec nemusí vadit. Ceny různých omlazovacích procedur šly hodně dolů, takže není moc co řešit. Stačí zajít ke specialistovi a nechat si poradit, co a jak by bylo možné na vaší postavě zlepšit. Třeba i menší silikonové implantáty hodně zvýší sebevědomí.

Na konec stačí už jen zopakovat – pokud chcete být krásná, pečujte o sebe a věnujte se sama sobě! Inspirací si musíte být vy sama!

Tags