Home » Ostatní » Čekáte dvojčata? Kočárek může představovat problém

Čekáte dvojčata? Kočárek může představovat problém

Pokud se rodičům narodí dvě děti najednou, je to obvykle důvodem k radosti. Netřeba ovšem dodávat, že jsou s tím spojeny také některé starosti, např. jak vybrat vhodný dětský kočárek.

Vybíráme kočárek pro dvojčata

mikroskop

V mnoha ohledech se kočárky pro dvojčata neliší od svých jednomístných protějšků. Měly by tedy disponovat dostatečným prostorem i pohodlím pro miminko a zároveň plně vyhovovat oběma rodičům. V současné době je sice nabídka dětských kočárků velice pestrá, nicméně variant pro více dětí zase tolik neočekávejte. Na druhou stranu se nedá v žádném případě říci, že se jedná o nedostatkové zboží.

Největším problémem kočárku pro dvojčata (či sourozence) jsou rozměry a hmotnost. Některé váží i 40 kg a jsou poměrně široké. Manipulace s takovým „kolosem“ není nic snadného a navíc se mohou stát komplikací i užší dveře. Před pořízením tedy zvažte své síly a změřte nejpoužívanější dveře, včetně těch od výtahu. Následně s takovými čísly kalkulujte při samotné koupi. Sehnat nicméně lze i druhy, kde děti nesedí vedle sebe, ale rovněž za sebou či tváří v tvář.

mikroskop

Stejně jako u dětských kočárků pro jedno dítě, i zde jsou odlišnosti vzhledem k věku dítěte. Lze si tak pořídit hluboké, sportovní, kombinované i golfové varianty (viz přehled kočárků pro dvojčata), takže Vaše děti budou mít vždy přesně to, co v aktuálním stádiu vývoje potřebují. A kde si kočárek pro dvojčata vlastně pořídit? Možností máte celou řadu. Zkuste si např. prohlédnout nabídku internetového obchodu Pinkorblue.cz, kde seženete vysoce kvalitní výrobky za nízké ceny.

Tags