Home » Móda » Chcete na plese zazářit? Máme pro vás inspiraci

Chcete na plese zazářit? Máme pro vás inspiraci

Plesová sezóna se nezadržitelně blíží, takže je čas začít přemýšlet, v čem se letos na tanečním parketu blýsknete. Dobrá zpráva pro všechny ženy je, že letošní módní trendy pro plesové šaty rozhodně nejsou tak striktní, jako tomu bývalo v minulých letech. Budete se tedy moci vyřádit a obléknout si i více extravagantní kousky. Přinášíme vám přehled těch nej trendů pro letošní sezónu, poradíme, jaké šaty se hodí pro vaši postavu a samozřejmě nechybí ani náš tip na místo, kde můžete koupit kvalitu za rozumnou cenu…

plesové šaty
ilustrační foto: i-radost.cz

Pestrost a nápaditost – odvážete se?

Letošní trendy pro plesové šaty jsou téměř bez limitů, takže při jejich výběru můžete popustit uzdu vaší fantazii a pořídit si třeba i více extravagantní model. Právě extravagantní modely budou letos patřit k nejcennějším. Další charakteristikou letošní sezóny budou pestré barvy. Na plesy a večírky se pomalu dostávaly už vloni a letos se z nich stal hit. Frčet budou pestré a pro plesy dosud méně tradiční barvy jako citrónová, lila, výrazná fialová, olivová a také růžová a oranžová.

Zazáříte nejen v metalické

Na plese musíte být vidět! Pokud máte odvahu, jednou z možností, jak se ukázat, je večerní garderoba s flitry. Dejte si ale pozor, obdobné šaty mohou opticky rozšiřovat. Mezi nejoblíbenější barvy patří také: fialové, modré, červené, černé a bílé, kde tyto barvy vypadají sexy i na šatech s “rozevlátým” střihem.

Zásadní pravidlo při výběru šatů

Pokud vybíráte šaty na ples, musíte se řídit jedním zcela zásadním pravidlem – šaty vám musí dokonale sedět a působit elegantně. Dejte si pozor, aby šaty nebyly až moc vyzývavé. Tím srážíte jen sama sebe! Platí také, že pokud máte silnější postavu, hodí se pro vás tmavší barvy či šaty vícebarevné. Štíhlé ženy nemají, co se týče střihu a barev, žádné omezení.

TOP střihy pro letošní sezónu – super sexy a přitom elegantní

Hitem sezóny budou plesové šaty s rafinovaně odhalenými zády, IN budou také modely s vlečkou či nabíranou sukní, chybu neuděláte ani v šatech s krajkovými prvky. Naopak trochu v pozadí budou stát klasické šaty s korzetem.

Inspirace ve znamení kvality a nízkých cen

Rádi vám děláme radost, proto jsme za vás hledali místo, kde je možné koupit nádherné plesové šaty za příjemnou cenu. Naším tipem pro vás je Butik Radost. V jeho internetovém obchodě najdete super rozmanitou nabídku úžasných společenských šatů. Na své si přijdou všichni. Koupit zde můžete klasické černé, pestrobarevné krátké i dlouhé šaty, luxusní modely, ve kterých se stoprocentně stanete královnou večera, šaty pro plnoštíhlé atd. Kromě toho zde najdete i bohatý výběr šperků, kabelek, kosmetiky a dalšího oblečení.

Přesvědčte se sama – svět těch nej plesových šatů se nachází na www.i-radost.cz.

Tags