Home » Ostatní » Chytrá schránka – konec nechtěným reklamním emailům ve vaší schránce

Chytrá schránka – konec nechtěným reklamním emailům ve vaší schránce

Vlastní e-mailovou schránku má v současnosti zařízenou drtivá většina osob v produktivním věku. Kdo nemá vlastní nebo služební e-mail, je v dnešní době spíše výjimkou. Tyto schránky jsou využívány k mnoha různým účelům, pro komunikaci se zákazníky, přáteli, zasílání dokumentů, fotografií a mnoha dalších.

schránka
ilustrační foto: pixabay.com – nvtrlab

E-mail má plnit především praktické funkce, ale v posledních letech se stal také nástrojem pro reklamu. Výrobci a prodejci se naučili zasílat reklamní e-maily a newslettery do e-mailových schránek, které ji mnohdy zbytečně zaplňují. Pro vyřešení tohoto problému je tu Chytrá Schránka.

Služba, která zabrání příjmu reklamních e-mailů

Chytrá schránka je služba určená pro širokou veřejnost. Její hlavní funkcí a předností je možnost nastavení e-mailové schránky tak, aby nepřijímala nově příchozí newslettery a reklamní emaily. Stačí jednoduše tento odběr odhlásit. E-mail bez reklam se tak stane mnohem přehlednějším. Máte také na domovní poštovní schránce nálepku NEVHAZOVAT REKLAMNÍ LETÁKY? Chytrá Schránka funguje podobně, jenže přes tuto službu už do schránky opravdu nic nechtěného nepřijde.

Co když máte zájem jen o některé reklamy?

Samozřejmě se často stává situace, kdy vlastníci e-mailových schránek mají zájem o reklamní e-maily, ale jen o reklamu na určité druhy zboží. Pánové se například mohou zajímat o elektroniku, ale nechtějí dostávat nabídku z drogerií a obchodů s oblečením. U dam třeba naopak. I na to Chytrá Schránka myslela. V této službě má každý uživatel možnost nastavení, které kategorie reklam chce dále dostávat a které budou naopak zablokovány. Nastavení je jednoduché a trvá pár minut.

Vždy zdarma a na jakémkoliv zařízení

Jistě je důležité také zdůraznit, že služba Chytrá Schránka byla, je a bude vždy zdarma. To garantuje přímo na své domovské stránce. V dnešní době je už samozřejmostí možnost zobrazení na jakémkoli zařízení – počítač, tablet, mobil, chytrá televize.

Tags