Home » Ostatní » Dárkové poukázky

Dárkové poukázky

Lámete si již nyní na začátku října hlavu nad vánočními dárky? Buďte originální a věnujte Vašim nejbližším dárek v podobě zážitků.

masáž kameny
Foto: firmanazazitky.cz – masáž lávovými kameny

Firma na zážitky Vám s výběrem tohoto dárku velmi ráda pomůže. Vybírat můžete z adrenalinových i z gurmánských zážitků i zážitkových pobytů. Na webové stránce Firmy na zážitky, kterou najdete i zde www.firmanazazitky.cz, můžete pořídit vánoční dárek všem členům Vaší rodiny. Chcete-li zažít s Vaším partnerem po čase romantické chvíle, darujte mu let balónem. Při tomto zážitku se budete moci kochat pohledy na krásy České republiky. Vyhlídkový let horkovzdušným balónem Vám umožní odpoutat se od pozemských starostí a zažít pocit opravdové svobody a nezávislosti. Vzlétnout můžete z Konopiště, Olomouce, Pálavy, Kroměříže, Plzně i Ostravy. Balóny vzlétají také z Českých Budějovic, Zlína, Českého Krumlova, Buchlova, Brna, Hradce Králové i z Českého ráje. S dárky k Vánocům od Firmy na zážitky budete maximálně spokojeni.

Romantické chvíle zažijete také při relaxaci ve Wellness i při degustačním menu v Žižkovské věži. Pokud si Váš partner rád dopřeje trochu adrenalinu, určitě jej potěšíte dárkovou poukázkou na školu smyku, jízdou ve Ferrari či indoor skydiving. Poslední jmenovaný zážitek je velmi moderním druhem sportu. Indoor skydiving spočívá ve volném pádu i bez padáku na zádech. Proud vzduchu o rychlosti až 280 kilometrů za hodinu Vašemu partnerovi umožní vznášet se jako pták a zažít vzrušující pocit z letu.

Mamince nebo kamarádce může darovat masáž lávovými kameny, u které se budou moci odpoutat od každodenních starostí a přitom udělat něco prospěšného pro jejich zdraví. Masáž lávovými kameny odbourává bolest, svalové křeče a zlepšuje krevní oběh i metabolismus.

Tags