Home » Bydlení » Domky na nářadí skvěle ochrání vaše zahradní vybavení

Domky na nářadí skvěle ochrání vaše zahradní vybavení

Patříte mezi vášnivé zahrádkářky? Máte vlastní zahradu ať už u svého domu, nebo třeba v zahrádkářské kolonii? Pak jistě řešíte otázku, kam uložit všechno potřebné nářadí tak, aby bylo po celý rok v suchu a bezpečí. Odpověď je jednoduchá. Pořiďte si kvalitní dřevěný zahradní domek, kam vše bez problémů uschováte.

ImageHandler (1)
ilustrační foto: domky-herold.cz

Praktické řešení pro každou zahradu

Domky na nářadí jsou praktickou záležitostí. Do jejich útrob se vám vejde ruční nářadí, sekačka na trávu i zahradní nábytek, který je potřeba zazimovat. Záleží jen na tom, jak velký nářaďový domek si koupíte. Výběr jejich rozměrů i jednotlivých typů designů je široký. K mání jsou jednoduché malé domky, které se dají přistavit například ke zdi rodinného domu, i větší stavby třeba i se vstupní terasou, které je možné využít nejen pro uskladnění nářadí, ale i pro odpočinek a schování se před nepřízní počasí.

Kvalitní dřevo i zpracování

Materiálem používaným pro výrobu zahradních domků bývá nejčastěji dřevo. Je to totiž materiál cenově dostupný, dobře opracovatelný, ale také vzhledově příjemný. Taková stavba se skvěle hodí do každé zahrady. Samozřejmě je ale důležité vybírat kvalitní výrobky, například značky Herold a Palmako, které nabízí eshop www.domky-herold.cz. Zahradní domky na nářadí od těchto značek jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva a na stejné úrovni je i samotné zpracování. Pevná konstrukce zajišťuje dlouhou životnost těchto produktů.

Jednoduchá a rychlá montáž

Cena těchto dřevěných domků na nářadí začíná zhruba kolem deseti tisíc korun, ovšem vzhledem k jejich neocenitelné službě při ochraně vašeho zahradního vybavení se vám taková investice jistě vyplatí. Jejich stavba je jednoduchá a zvládne ji svépomocí každý domácí kutil. Materiál je dodán ve formě stavebnice, kterou je snadné podle návodu sestavit jen s použitím základního nářadí.

Mějte své nářadí a vybavení v suchu, ať vám může sloužit na vaší zahradě celé roky. Se zahradním domkem je to velmi jednoduché.

Tags