Home » Recepty » Gastro balení k přípravě předvánočních rautů

Gastro balení k přípravě předvánočních rautů

Vlastníte restauraci a nabízíte Vaším hostům možnost pořádání rautů? Jídelní stůl těchto společenských akcí mohou ozdobit potraviny od společnosti BMC Brno, která se již dlouhá léta zaměřuje na dovoz a prodej středomořských potravin.Veškerý sortiment zboží naleznete na této webové adrese www.bmcbrno.cz.

gastro
ilustrační foto: bmcbrno.cz

V jejím nabídkovém katalogu naleznete zejména pochoutky ze Španělska. Španělské potraviny značky Bassta se vyznačují jedinečnou chutí. Typická je rovněž dlouhodobá trvanlivost i kvalitní balení. Společnost BMC Brno se zaměřuje zejména na dovoz oliv, olivových olejů, konzervovaného ovoce i zeleniny. V sortimentu ovoce a zeleniny najdete loupané i půlené broskve, hroznový kompot i půlené loupané meruňky. Jedinečnou chuť dodají, jak nejrůznějším sladkým pokrmům, tak kompotům a ovocným i zmrzlinovým pohárům. S gastro balenímbudete více než spokojeni.

Gastro balení zelenina obsahuje krájené žampiony, které je možné přidat do omáček, masových pokrmů i na pizzy. Vaše pokrmy můžete doplit také o některou ze špičkových rajčatových směsí. Do koláčků či buchet můžete přidat některý z džemů s vysokým obsahem ovoce. Velmi oblíbené jsou zejména jahodové a meruňkové džemy. V gastro balení od Bassty samozřejmě nesmí chybět ani balení ryb a masa. Tuňák ve slunečnicovém oleji se můžete stát perlou Vámi připravovaného rautu.

Španělské potraviny Vás přímo nadchnou. U BMC Brno nenajdete pouze bohatou škálu nejrůznějších pokrmů, ale také různé gramáže. Vaše objednané zboží můžete být zabaleno ve skle, plechu, ale i plastu. Gastro balení od Bassty si mohou objednat nejen restaurace, ale také výrobci, velkoobchody i hotely. Dejte ochutnat Vašim hostům španělské delikatesy a uvidíte, že se k Vám budou Vaši hosté velmi rádi vracet.

Tags