Home » Recepty » Gastro balení značky Bassta

Gastro balení značky Bassta

Vlastníte restauraci a rádi byste Vašim zákazníkům nabídli pouze ty nejlahodnější pokrmy? Nejen chuť, ale také kvalita hrají důležitou roli v gastronomii. To dobře ví také společnost BMC Brno, která nabízí produkty značky Bassta.

žampiony
ilustrační foto: bassta.cz

gastro balením této značky budete více než spokojeni. U společnosti BMC Brno najdete potraviny, které disponují nejen vynikající chutí, ale také trvanlivostí. Velký důraz je kladen rovněž na balení a logistiku. V gastro balení od společnosti BMC Brno najdete vše, na co si vzpomenete. Vaše pokrmy můžete obohatit o španělské potraviny.

Pochoutky můžete obohatit o olivy, konzervované ovoce i zeleninu. Do nejrůznějších omáček i salátů můžete přidat kvalitní rajčatové směsi. Chcete-li vařit nejen chutně, ale také zdravě určitě byste neměli zapomenout na olivový olej. Velmi oblíbené je také balení tuňáka. Tuňák ve slunečnicovém oleji je vhodný zejména do různých potravinářských výroben.  Společnosti BMC Brno Vás potěší také rozsáhlou možností balení. Vámi vybrané produkty si můžete zakoupit v nejrůznějších gramážích i v různém materiálu.

Záleží jen na Vás, zda upřednostníte balení ve skle, plechu či plastu. Gastro balení značky Bassta nachází své zalíbení zejména u restaurací, výrobců, velkoobchodů i hotelů. Nabídkový katalog si můžete prohlédnout na této webové adrese www.bassta.cz/produkty. Firma BMC Brno neustále zvyšuje kvalitu i portfolio nabízených výrobků. Navštivte výše uvedenou webovou adresu a vyberte si produkty, které se stanou neodmyslitelnou součástí Vašeho vaření!

Tags