Home » Cestování » Horský dvůr – ideální místo pro dovolenou s dětmi

Horský dvůr – ideální místo pro dovolenou s dětmi

Jet na dovolenou s dětmi je radost, která s sebou současně ale přináší mnoho starostí. Zejména v době, když jsou děti ještě malé, je třeba se hodně věnovat výběru místa. Ne všude jsou totiž na děti připraveni, díky čemuž by se mohla lehce rodinná dovolená proměnit v noční můru. Pokud plánujete dovolenou, náš tip vás určitě potěší. Chceme vás seznámit úžasným místem, které bylo právě pro rodinné dovolené stvořeno!

20
ilustrační foto: horskydvur.cz

Baby friendly jako důkaz

Naším tipem pro vás je penzion Horský dvůr, který se nachází v obci Bedřichov v malebných Jizerských horách. Penzion je držitelem certifikátu Baby Friendly, který je důkazem, že jsou zde právě rodiny s dětmi vítány a dostane se jim maximálního komfortu! Pro děti je připravena zahrada s domkem, pískovištěm, skluzavkou i houpačkami. Milé je, že penzion vlastní tři poníky Lukáše, Sunnyho a Athose. Děti i vy si je můžete hladit, nakrmit je a pokud budete mít zájem, mohou se děti i povozit. V případě nepříznivého počasí je dětem k dispozici herna, kde se také vyřádí. Není to ale vše – během pobytu bude i vám k dispozici minikuchyňka, kde je možné kdykoliv ohřát jídlo pro vaše děti, půjčit si zde můžete i další vybavení jako stupínky k umyvadlu, dětské židličky i nádobí, nočník a apod.

Máte šanci si konečně oddychnout

Zatímco si vaše děti budou hrát, vy si můžete užít opravdový relax. V penzionu se nachází vířivka a sauna. Penzion nabízí wi-fi připojení k internetu, takže budete moci naplánovat vaše výlety. Super je, že v blízkém okolí se nachází stezky pro pěší i pro kola, v zimě potěší blízkost dětských vleků.

Do 3 let zdarma!

Z ceny za ubytování budete mít radost. Za děti do 3 let nebudete například platit vůbec (platí při doprovodu 2 dospělých osob). Kompletní ceník je k dispozici na ubytování Bedřichov! S rezervací neotálejte, termíny se začínají rychle plnit!

 

Tags