Home » Cestování » Hotel Botanique: Ubytování na Starém Městě

Hotel Botanique: Ubytování na Starém Městě

Staré Město je historické město, současně je městskou čtvrtí a katastrálním územím Prahy. Nachází se na pravém břehu řeky Vltavy.

Co skrývá Staré Město

Patří mezi ta nejkrásnější a nejzajímavější místa v české metropoli. Staré Město je také proto velmi hojně navštěvováno turisty. Dlouhá historie již od pravěku osídleného místa, působivá architektura i četné možnosti vyžití kulturního v podobě divadelních scén, kin nebo třeba útulných restaurací sem vábí v každou roční dobu tisícovky návštěvníku, pro které si Praha drží svoje neopakovatelné kouzlo. Pokud byste neměli vynechat alespoň jednu jedinou zajímavost, projděte se třeba po Karlově mostě.

Současně se jedná i o ideální výchozí bod pro prozkoumávání dalších zajímavých zákoutí Prahy. Má totiž dobré dopravní spojení ať již díky metru nebo nebo tramvajové spojení. A samozřejmě není od věci se romantickými křivolakými uličkami procházet i pěšky.

Hotel Botanique – moderní ubytování v historickém srdci Prahy

Právě vprostřed této nádherné atmosféry vznikl i Hotel Botanique. Jde konkrétně o hotel na Praze 8. Kdo se rozhodne využít jeho služeb, těžit může jednak z výhodné polohy a jednak si vychutná i stylovou atmosféru moderně vybaveného ubytování, které splní požadavky i náročných hostů. Útulně působící prosvětlené pokoje, samozřejmě striktně nekuřácké, nabízejí zdarma možnost se připojit k wifi síti, dále jsou vybaveny setem na přípravu kávy i čaje, které vám jistě přijdou vhod po návratu z města, či sejfem na uložení notebooku.

Pro ty, kteří zavítají za účelem služební nebo pracovní cesty, může být zajímavá i možnost v podobě pronájmu konferenčních prostor v Praze. Hotel v tomto směru skýtá mimořádně kvalitní zázemí. Organizační tým je vám schopen nejen zajistit samotný sál, ale firemní event od A do Z připravit. Vzhledem k tomu, že se hotel nachází v Praze na Florenci, pro dopravu lze využít stejnojmennou stanici metra, která je v těsné blízkosti hotelu. Na ni pak navazuje zastávka tramvaje, což umožní snadné cestování hostům i z větší vzdálenosti.

Tags