Home » Hubnutí » Hubnutí už může jít konečně snadno – zn. zdravotně potvrzeno

Hubnutí už může jít konečně snadno – zn. zdravotně potvrzeno

Snažíte se zhubnout, ale stále se vám nedaří? Že jste už vyzkoušela řadu diet a trápila se hodiny při cvičení, ovšem kila nezmizela? Pravděpodobně budete i vy mít ten problém, že nehubnete správně. Hubnutí je proces, který vyžaduje čas. Poradíme vám, jak to může jít snadněji. Na pomoc si dokonce můžete vzít i speciální přípravek, jehož pozitivní vliv na hubnutí je zdravotně potvrzen.

12613-slimax

ilustrační foto: maxivitalis.cz

Jak vypadá správné hubnutí

Nesmíte si myslet, že zhubnete ze dne na den. Rychlé hubnutí není pro lidský organismus přirozené a často se stává, že dochází k jojo efektu – tedy k tomu, že po čase naberete ještě více kilogramů, než jste měli na začátku. Aby docházelo k hubnutí, je třeba k tomu organismus donutit. Velmi důležitý je pravidelný pohyb, aby tělo mohlo spalovat tuky. Nezbytná je i vyvážená strava. Je třeba jíst hodně zeleniny ovoce a dietní jídla. Naprosto nevhodná jsou jídla sladká a tučná!

Pomocník, který přinese kýžený efekt

Při hubnutí si můžete pomoci i tak, že organismus trochu „popíchnete“. Jako pomocníka si můžete zvolit unikátní doplněk stravy Slimax™, který obsahuje hned dvě látky, které mají pozitivní efekt na zdravé hubnutí. První z nich je Glukomannan. Tato látka má dokonce zdravotní potvrzení, že opravdu přispívá k hubnutí. Druhou látkou je Psyllium. Je to vláknina, která pomáhá udržovat optimální činnost celého zažívacího ústrojí a také napomáhá celkové detoxikaci organismu. Kombinace obou je zárukou, že vaše shazování kil bude snadné a dostatečně rychlé.

Dávky si můžete přizpůsobit

Přípravek Slimax™ je k dostání v balení o obsahu 90+10 tobolek zdarma. Doporučená dávka je 3 tobolky denně před každým jídlem. V průběhu kůry je možné si dávky přizpůsobit vlastním potřebám (není ale možné přesáhnout maximální doporučenou dávku!). Přípravek je možné koupit u společnosti MAXIVITALIS s.r.o.

Tags