Home » Móda » I doma vám to může slušet

I doma vám to může slušet

Mezi lidi jako kráska v módním outfitu a doma jako šmudla? Nemusí tomu tak být. Doma nemusíte vzít zavděk vyřazenými triky vašeho partnera, jen proto, že je pro vás na prvním místě dokonalý komfort. Komfort a styl se totiž nevylučují. Vybrali jsme klíčové kousky, ve kterých se budete cítit skvěle, ale zároveň vás nezaskočí nečekaná návštěva.

Trička
Tričko využijete v zimě i v létě. Můžete ho obléknout jak k teplákům, tak ke kraťáskům, nebo třeba pohodlné sukni. Na doma nemusíte hledat žádné módní výstřelky. Stačí jednoduché tričko, se zajímavým potiskem, které můžete kombinovat jak je libo. Důležitý je kvalitní materiál, na doma vybírejte kousky ze 100% bavlny, oproti těm, které mají podíl polyesteru či jiných syntetických materiálů. Tričko Adidas, Nike, nebo Vans je ideální volbou.

Mikiny
Doma se chceme cítit nejen pohodlně, ale také příjemně v teploučku. Mikina je ideálním kouskem pro zahřátí. Lepší než kousavý svetr. Třeba mikiny Vans vám navíc dodají rebelský look. U této značky najdete i mikiny v limitovaných edicích, například s vánočním motivem. Ten uchvátí nejen děti, ale i všechny dospělé s mladým duchem.

Tepláky
Nebudeme si nic nalhávat, tepláky jsou domácím must have! Mezi nejoblíbenější patří tepláky známých sportovních značek, jako je Nike, Puma nebo Adidas. Někomu stačí drobné decentní logo, někdo si libuje ve výrazných teplácích s logem značky přes celou nohavici. Dobré tepláky by měly mít kvalitní materiál, pružný pas a pohodlný střih.

NIKE NSW AV15 PANT W

Teď už vás nečekaná návštěva nezaskočí.

Tags