Home » Zdraví » Jak si poradit s nechutnou vodou z kohoutku

Jak si poradit s nechutnou vodou z kohoutku

Teče vám z kohoutku nechutná voda? Musíte proto kupovat drahou vodu v PET lahvích? Přestaňte s tím a pořiďte si domů automat na vodu, který vám připraví teplou i studenou vodu lahodné chuti.


ilustrační foto: aquara.cz

Nemusíte ho kupovat, nabízí se výhodný pronájem. Jaký automat vybrat a kolik vás to bude stát?

Automat jako jistota skvělé chuti

Existují 2 typy automatů na vodu. Prvním z nich je klasický automat, který se napojuje na vodovodní sytém. Tento přístroj má výkonnou filtraci, která zachytí všechny nečistoty z kohoutkové vody a odstraní i její nepříjemnou pachuť. Díky tomu máte jistotu, že si vždy pochutnáte na svěží vodě. Automaty nabízí chlazenou i horkou vodu pro přípravu kávy nebo čaje. Druhým typem je automat s barelem. Tyto praktické výdejníky vody se hodí do míst, kde není možné se napojit na vodovodní systém. Často si je lidé pořizují na chaty či do dílen a uplatnění nachází také na zahradách.

TIP: Dobrou volbou je pramenitá barelová voda Svatojánský pramen, která pochází z pramene z Deštného u Jindřichova Hradce. Voda má vynikající chuť a je vhodná i pro děti.

Výhodný pronájem

Automat na vodu je výhodné si pronajmout u AQUARA s.r.o. Společnost nabízí 14 dní na zkoušku. Automat přivezou k vám domů a vy si ho vyzkoušíte. Za zkoušku nic neplatíte. Zaplatíte pouze spotřebovanou vodu v barelu.

AQUARA s.r.o. nabízí desítky automatů, které se hodí také do firem či veřejných prostor. V nabídce mají i moderní kávovary. Ke všem přístrojům zajišťuje veškerý servis. Ten zahrnuje i sanitaci, kterou je nutné provést minimálně jednou za 3 měsíce provozu. Firma vám doveze i barely pramenité vody. Dodává také instantní nápoje. Nájemní smlouvu s AQUARA s.r.o. uzavřete na dobu 2 let, platit budete čtvrtletně. Cena za pronájem se odvíjí od typu automatu. Například za výkonný výdejník vody AQUARA CH vhodný do domácnosti zaplatíte pouhých 650 Kč měsíčně.

Tags