Home » Cestování » Jak si skvěle odpočinout? Vydejte se do lázní.

Jak si skvěle odpočinout? Vydejte se do lázní.

Možná už máte po dovolené, ale rádi byste si ještě letos alespoň víkend v srpnu, září někam vyrazili a udělali relax. Anebo jste starší, nemáte mnoho peněz, ale pár dnů volna byste někde uvítali. Stejně tak můžete být mladý pár, který hledá netradiční způsob, který vám umožní se na pár dnů „ztratit“ a vychutnat si společné chvíle…

lázně
ilustrační foto: e-lazne.eu

Ať tak či tak, výbornou možností jsou wellness pobyty v lázních. Přináší chvíle klidu, relaxace v krásném prostředí, můžete si objednat různé procedury, které vám pomohou od bolestí svalů, kloubů, velmi vás uvolní.

Krásné lázně, které vás pohltí

Jestliže nevíte, pro které z lázní se rozhodnout, protože jste zatím žádné nenavštívili, anebo hledáte některé z jiných, než ty, které už znáte, líbit by se vám mohli např. lázně Velké Losiny. Tyto termální lázně prošly velkou rekonstrukcí a pyšní se čtyřhvězdičkovým standardem.

Místní léčivé termální prameny příznivě působí na pohybový aparát i nervovou soustavu. Jsou příjemně teplé, mají kolem 36°C a jsou využívány k léčebným koupelím a také jsou přivedeny do venkovního i vnitřního bazénu. Na své si přijdete, ať už máte rádi lázeňské, wellness nebo relaxační procedury, vše si zde můžete dopřát.

Mariánské Lázně mají nenahraditelné kouzlo…

A nejen, co se města samotného týče. I zde můžete navštívit lázně s velkou historií, které díky své mnohaleté tradici přesně vědí, co dnešní zákazníci požadují a co přejí. Mariánské Lázně vám umožní vyzkoušet kryosaunu, v níž můžete strávit 1 – 3 minuty při až -160 °C a docílit tak masivního prokrvení pokožky, zmírnění bolesti a zvýšení fyzické i psychické odolnosti.

Nechybí zde ani wellness procedury, procedury spojené s rašelinou, manikúra, shiatsu relaxace a mnohé jiné. Ať už sami, nebo ve dvou či s partou kamarádek si zde zaručeně odpočinete.

Ucelenou nabídku lázní v různých koutech naší země najdete na stránkách E-lazne.eu.

Tags