Home » Móda » Jaká kabelka je ta pravá právě pro vás?

Jaká kabelka je ta pravá právě pro vás?

Malá, velká, luxusní, z kůže, přes rameno, do ruky – kabelek existuje hned několik různých druhů. Pravda je, že ne každý druh se hodí ke každé ženě a ke každé příležitosti.

kabelky
ilustrační foto: kabelkyzesveta.cz

Je i vaší nerozlučnou společnicí kabelka, ovšem si nejste jistá, jestli opravdu nosíte tu správnou? S naším rádcem budete mít po starostech. Ukážeme si, kam a které kabelky zvolit, aby vše vypadalo dokonale.

Pro běžné každodenní nošení
V tomto případě je třeba myslet na praktičnost. Kabelky pro běžné nošení by měly být větší, aby se do nich pohodlně vešly všechny vaše věci. Myslete na to, aby měla kabelka i několik částí, abyste mohla věci uspořádat. Výborně se nosí kabelky přes rameno, pohodlnější jsou ty s delším uchem. V módě jsou především velké barevné kabelky.

TIP – jestliže neustále nosíte jen jeden model, zkuste ho občas ozvláštnit. Postačí vám obyčejný šátek – ovažte ho okolo uší – kabelka tím dostane nový šmrnc. Použít můžete i silnou stuhu či nalepovací flitry.

Když vyrážíte do společnosti
Do společnosti jsou vhodnější malé kabelky, ideální jsou psaníčka. Pamatujte, že společenská kabelka hraje až „druhou roli“ po vašich šatech. Měla by proto být decentnější a méně výrazná. Chybu nikdy nemůžete udělat černým psaníčkem. V současné době jsou módní společenské kabelky zdobené flitry či řetízky.

Na co si vždy musíte dát pozor
I vás možná mile překvapí, že dnes už neplatí v oblasti kabelek tak přísné konvence. Už dávno není žádané, aby kabelka ladila s botami. Právě naopak – uplatňuje se kontrast. Pokud tedy vybíráte novu kabelku, řiďte se tím, aby byla oproti vašemu oblečení výrazná! Dejte si ale pozor, aby byla sladěna alespoň s jedním dalším kouskem vašeho oblečení, a to buď barevně nebo stylově.

Mile vás překvapí
Na závěr nikdy nesmí chybět tip na výhodný nákup. Naší volbou je e-shop kabelkyzesveta.cz, který svou rozmanitou nabídnou určitě nadchne i vás. V obchodě mají kabelky luxusní, velké, malé, barevné, lakované a spoustu dalších. Super je, že všechny mají skladem, odesílají do 24 hodin a můžete si vybrat z více než 200 odběrných míst, navíc při nákupu nad 1000 Kč nabízí 10% slevu na celý nákup a zároveň je možné do 30 dnů poslat kabelku zpět.

Tags