Home » Móda » Jaké boty vybrat pro letní sezónu

Jaké boty vybrat pro letní sezónu

Nevíte, jaké boty si pořídit do teplých jarních dní? Jaké boty letos zaujmou okolí a vytáhnou z vašeho outfitu to nejlepší? Poradíme vám! Každá z vás si najde to své.

Vsaďte na jednoduchost

Dopřejte svým nohám v teplých dnech hlavně vzdušnost. Pořiďte si boty otevřené, módní, ale zároveň pro vás co nejvíce pohodlné. Pohodlnost musí být na prvním místě, protože si určitě nechcete své nohy ozdobit ošklivými puchýři. Proto vybírejte kvalitní boty, které se přímo vaší noze přizpůsobí. Nejlepší volbou mohou být klasické dámské sandály, či baleríny! Jsou jednoduché, ale zároveň elegantní a vašemu stylu dodají náležitý šmrnc.

Zkuste změnu

Pokud patříte mezi ty, které rádi zkoušejí nové věci a chtějí vyniknout něčím originálním, tak zkuste vsadit na letní kozačky – ty nejsou oproti běžným kozačkám tak vysoké, takže vám hezky vyniknou nohy!

Přijde vám to trochu bláznivé a říkáte si, že se kozačky hodí pouze na podzim a zimu? Opak je pravdou! Právě kozačky do teplých dní se v poslední době velmi rozmohly a staly se módním trendem. Odlište se od ostatních a zkuste změnu.

Tip: Při výběru samozřejmě dbejte na to, aby obuv byla vyrobená z velmi tenkého jemného materiálu a zároveň byla různě prostříhána, aby nožky mohli řádně dýchat.

A jaké barvy v teplých dnech frčí?

V každém dámském botníku zaručeně nesmí chybět klasické černé lodičky. U sandálků, balerín či letních „polokozaček“ bychom volili spíše veselejší až neonové barvičky. Teplé dny si žádají především barevnost, tak se toho nebojte! Pokud si však netroufáte, nic se neděje. Můžete volit i z decentnějších odstínů.

Tip: Při koupi bot se zaměřte i na střih, který je rovněž důležitý. Dle střihu boty můžete použít na nejrůznější akce – mohou se hodit jak do společnosti, tak i na volnou zábavu.

Tags