Home » Ostatní » Jaké doplňky stravy jsou vhodné pro těhotné a kojící ženy?

Jaké doplňky stravy jsou vhodné pro těhotné a kojící ženy?

V průběhu těhotenství a následného kojení je třeba přísun všech důležitých látek, a to jak pro matku, tak pro dítě. Doplňky stravy jsou přitom jednou z cest, jak je získat!

Farmax1


ilustrační foto: farmax.cz

Omega-3 mastné kyseliny jako základ zdraví dítěte

Omega-3 mastné kyseliny patří mezi nejdůležitější látky, které by měla nastávající matka přijímat. Mají totiž velký vliv na zdravý dítěte, a to dokonce již před jeho narozením! Zejména jsou spoluzodpovědné za správný vývoj mozku a CNS (centrální nervové soustavy), ale pozitivně působí i v mnoha dalších oblastech lidského zdraví, např. posilují obranyschopnost a chrání před vznikem chronických onemocnění.

FolGravid je doplňkem stravy, jenž je možné užívat již při plánování mateřství. Obsahuje přitom kyselinou listovou a kyselinu dokosahexaneovou (DHA), což je právě jedna z nejdůležitějších omega-3 mastných kyselin. Pokud tedy chcete dopřát svému dítěti to nejlepší, objednejte si přípravek FolGravid!Samozřejmě ale existují i další podobné doplňky – doporučit vám můžeme např. přípravek MaxiCor, jenž dokonce zvítězil v anketě „Lékárníci doporučují“.

Doplňky stravy, které pomohou především maminkám

V období těhotenství a kojení mají maminky specifické problémy a měly by proto uvažovat o užívání dalších doplňků stravy. Tak například účinný přípravek ActiLac působí velmi pozitivně při problémech se zažíváním a navíc můžete něco dělat i při urologických problémech, totiž pořídit si doplněk stravy UroMax. Kde? Přímo u „zdroje“! Stačí navštívit e-shop Farmax.cz a vybrat si z těchto i dalších kvalitních výrobků…

Farmax3

Tags