Home » Bydlení » Jakou zvolit podlahu

Jakou zvolit podlahu

Rekonstruujete své bydlení a právě vybíráte novou podlahu? Podlaha je skutečným základem každé místnosti. Dodá ji jedinečný vzhled i atmosféru. Už víte, jakou podlahu vyberete?

podlahy
ilustrační foto: meister-podlahy.cz

Z historického hlediska jsou nejznámější klasické dřevěné podlahy a linolea. Oba typy podlah jsou čistě přírodní materiály. Linoleum je vyrobeno z lněného oleje, přírodní pryskyřice, dřevité a korkové moučky, pigmentu, vápence a juty. Dřevěné podlahy i linola jsou nesmrtelné a lidé jsou s nimi velice spokojení také dnes. Může za to nejen jejich originální vzhled, ale také skvělé vlastnosti, které tyto podlahové krytiny mají. Kvalitní linoleum nebo dřevěná podlaha jsou sázkou na jistotu.

Obracet se nemusíte jen k přírodě, ale vyzkoušet můžete také podlahy z kvalitních moderních a technicky vyspělých materiálů. Takové jsou například laminátové podlahy. Jaké jsou hlavní výhody laminátových podlah? Jsou vysoce odolné vůči poškození, mají dlouhou životnost, přijatelnou pořizovací cenu, rychle a snadno je položíte a jsou vhodné také při využití podlahového vytápění. Laminátové podlahy jsou dostupné v řadě dekorů. Informujte se u svého prodejce podlahových krytin na další specifické vlastnosti podlahových krytin. Jen tak si vyberete tu správnou. U každé podlahy je důležitá zejména kvalita – jak materiálu, výrobního procesu i samotné pokládky. Jen tak vám může nová podlaha sloužit dlouhá léta.

Moderní podlahové krytiny špičkové kvality – to jsou podlahy značky Meister. V jejich nabídce najdete nejen dřevěné podlahy, linolea nebo laminátové podlahy, ale také oblíbené korkové podlahy nebo podlahy s antistatickou a antibakteriální úpravou. Pro každý prostor najdete ideální řešení. Inspirujte se na internetové adrese www.meister-podlahy.cz, kde najdete vše důležité. Navštívit můžete také showroom, kde se můžete osobně poradit o výběru konkrétních typů podlahových krytin s proškoleným personálem.

Tags