Home » Ostatní » Kalendáře a diáře v tištěné podobě jsou stále nejpřehlednější

Kalendáře a diáře v tištěné podobě jsou stále nejpřehlednější

V současné době výrobci elektroniky, zejména pak chytrých telefonů a tabletů, vyvíjí své produkty i pro vedoucí pracovníky a manažery a stále vyvíjí nové aplikace pro plánování a ukládání upomínek, které mají za úkol nahradit klasické nástěnné kalendáře nebo diáře.

kalendář
ilustrační foto: balousektisk.cz

Obliba elektronických diářů se sice zvedá, ale nijak závratným tempem. Většina podnikatelů se ještě stále spoléhá na klasickou, tedy tištěnou verzi diářů a kalendářů. A důvod, tištěnou podobu máte neustále ne očích.

Tablet asi těžko pověsíte na zeď nebo postavíte na stůl

Chytré telefony ani tablety si žádná manažer ani vedoucí pracovník do své kanceláře na zeď nepověsí. Ani na stole nebude stále tablet otevřený na stránce s kalendářem a nebude vás neustále upozorňovat na události, na které se máte připravit. Kalendáře a diáře jsou stále pro spoustu z nás doslova nepostradatelné.

V kancelářích nejčastěji stolní kalendáře

Pokud se zeptáte kancelářského pracovníka, co rozhodně nesmí chybět na jeho pracovním stoje, drtivá většina takových osob vám odpoví, že stolní kalendář 2015. Do kalendáře si zapisuje důležité schůzky na jednotlivé dny, časy telefonátů klientům a obchodním partnerům a všechny důležité termíny. Fakt, že tento kalendář má neustále na očích minimalizuje riziko zapomenutí. Tablet si jednou necháte doma a už máte problém. Mnohdy také tablety upozorní na důležitou událost, když už je pozdě. Kalendář na pracovní stůl prostě patří.

Diář neustále na cesty

Zapomínat samozřejmě nesmíme ani na klasické tištěné diáře. Oblíbené jsou zejména týdenní diáře 2015 a denní diáře 2015. Stačí otevřít na příslušné straně a zapsat si čas důležité schůzky. Nejoblíbenější velikostí je pak diář A5, který není zbytečně velký, ale je v něm dostatek místa na široké spektrum záznamů.

Kde si nechat vytisknout

Pokud chcete opravdu originální kalendáře a diáře pro rok 2015, doporučujeme objednávat v kvalitní a specializované tiskárně, která umožňuje realizace na zakázku. Takových společností není mnoho. Jednou z nich je například firma Tiskárna Baloušek. Ta se zabývá především tiskem a prodejem kalendářů a diářů, které dále prodává koncovým zákazníkům i firmám. Tato tiskárna má dlouholetou tradici, specializuje se na zakázkovou výrobu širokého spektra produktů a to vše za velmi příjemné ceny.

Tags