Home » Bydlení » Kusové koberce z prodejny Vopi

Kusové koberce z prodejny Vopi

Rádi byste do Vašeho obývacího pokoje nechali položit nový koberec, který by byl nejen pokrývkou podlahy, ale také chloubou celé místnosti? Nechejte se inspirovat pestrou nabídkou kusových koberců společnosti Vopi. Mezi kusovými koberci moderními najdete jak extravagantní, tak klasické koberce.

koberce
ilustrační foto: vopi.cz

Vopi vyrábí koberce, které vyhovují veškerým nárokům, což znamená, že si můžete koberec vybrat podle vkusu i prostorových dispozic. V neposlední řadě byste při obstarání nového koberce měli myslet na to, aby se hodil do zařízené místnosti. Měl by tedy ladit s nábytkem i barvou stěn. Koberce si můžete prohlédnout a případně zakoupit na této webové adrese www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/.

Koberce Shaggy i koberce Frizé rozjasní veškerý obývací pokoj. Vyhovují-li Vám spíše pastelové barvy, pak Vás určitě zaujme letošní novinka  kusový koberec Al Mano. Tyto koberce disponují plochou 40 x 40 cm a jednoduše, rychle a bezpečně se spojují technologií suchých zipů. Vybírat si můžete z jakýchkoliv barev z nabízené nabídky i libovolných velikostí. Barvy můžete libovolně měnit a dodat tak Vašemu obývacímu pokoji vždy novou tvář. Tato speciální vlastnost, umožňuje zákazníkům navrhnout si vlastní, zcela individuální koberec. Koberce Al Mano se skvěle hodí nejen do obývacích pokojů, ale také do jakýchkoliv jiných místností.

U společnosti Vopi naleznete také nášlapy na schody, které jsou pro pevné připevnění opatřeny samolepící páskou. Nášlapy na schody umožňují zabránit opotřebení schodů a zamezují také podklouznutí.

Tags