Home » Cestování » Levné ubytování v malebných Krkonoších

Levné ubytování v malebných Krkonoších

Letní dovolená je dávno za Vámi a Vy byste ráda vytáhla Vaše děti i manžela během podzimních prázdnin na prodloužený víkend někam do pěkné přírody, kde byste nejen načerpali novou energii, ale také strávili hezké rodinné chvíle?

krkonoše
ilustrační foto: kamsi.cz

Hezkou rodinnou dovolenou se může stát výlet do Krkonoš. Přičemž s najítím ubytování Vám velmi rád pomůže internetový portál Kamsi.cz. Na tomto internetovém portálu ubytovani.kamsi.cz/krkonose/najdete ubytování již od 180 Kč za osobu a jednu noc. Útulné ubytování nabízí také hotel Pražská bouda v Peci pod Sněžkou.

Toto nejvyšší české pohoří se mohou pochlubit neuvěřitelně pestrou přírodou. Díky svým bohatým typům na výlety patří rovněž k nejnavštěvovanějším horám v České republice. Nikde víc není vidět, jak příroda nádherně během ročních období měnit svůj hábit, jako právě na horách. Krkonoše nabízí podívanou na rozlehlé horské louky, skalnaté hřebeny i malebná údolíčka lemované roubenými domky, které jsou odkazem na bohatou historii tohoto pohraničního území. Krkonoše jsou odnepaměti také velmi oblíbenou destinací na zimní dovolenou v České republice, tuto atraktivitu podtrhuje široká škála upravených svahů všech obtížností i hustá síť běžeckých stop. S levným ubytováním Krkonoše se Vaše dovolená nemusí vyšplhat do nekřesťanských výšin.

Na podzim si můžete udělat hezkou procházku k Mumlavským vodopádům. Cestou se zastavit u vodopádu Kamenice a dojít tak až do krkonošského lyžařského centra, kterým je město Harrachov, kde se nachází také proslulé skokanské můstky. Jiným neméně zajímavým výletem se může stát procházka ze Špindlerova Mlýna na Medvědín a odtud přes Mísečky zpátky do Špindlerova Mlýna. Ubytování Krkonoše ve Špindlerově Mlýně Vás nadchne svou pohostiností a bohatými službami na využití volného času. V penzionu Silva si tak můžete zajít odpočinout do sauny nebo na masáž. Zaměstnanci tohoto penzionu Vám také velmi rádi sdělí další typy na pěší turistiku.

Tags