Home » Ostatní » Lososový olej – super dávka zdraví pro vašeho psího společníka

Lososový olej – super dávka zdraví pro vašeho psího společníka

Pokud máte psa, potom byste se měli snažit, aby byl jeho život spokojený. Psi jsou citlivá zvířata a je třeba k nim tak přistupovat. Pokud chcete, aby byl pes vaším nejlepším a věrným společníkem, věnujte se mu na maximum. Přinášíme vám tip na nový doplněk stravy, který podpoří zdraví vašeho pejska. Přináší pomoc hned v několika oblastech.

lososový olej
ilustrační foto: mujmazlik.cz

Pro zdraví kůže a srsti

Psi potřebují (stejně jako lidé) vyváženou a pestrou stravu, která by měla obsahovat řadu potřebných látek jako jsou bílkoviny, minerály a vitamíny. Pokud tyto látky nedostávají, pes významně strádá. Projevuje se to negativně na jeho náladě i na vzhledu. Velmi důležité jsou pro psy také omega mastné kyseliny. Ty ovlivňují především stav srsti a kůže. Bohužel, ale právě těchto látek se v běžné psí stravě nedostává, takže dochází k mnoha problémům. Psí srst začíná být matná a chlupy vypadávají. Pokud se stav neřešení, mohou se přidat ještě problémy s kůží v podobě kožních nemocí. Právě řešení těchto problémů přináší novinka – speciální lososový olej pro psy.

Jak pomáhá?

Lososový olej je bohatým zdrojem Omega 3 EPA, DHA a Omega 6 mastných kyselin, které významně podporují zdraví psů. Velký vliv mají tyto látky především na optimální stav srsti a kůže. Pokud má pes těchto látek dostatek, jeho srst je zdravá, krásně hebká, lesklá a pokožka není tolik náchylná ke vzniku nemocí.

Ve výhodném balení i na zkoušku

Lososový olej je možné koupit v internetovém obchodě mujmazlik.cz, kde ho nabízí hned v několika možných variantách. Z hlediska ceny i kvality je jistě vhodnou volbou lososový olej brit. Jedná se o 100 % lososový olej té nejvyšší kvality. Velmi dobré výsledky přináší i lososový olej kronch. Oba oleje je možné koupit i v malém balení 250 ml. Za účinný olej tak zaplatíte málo a budete si moci vyzkoušet, že skutečně funguje. Pro další pravidelné používání doporučujeme koupit cenově výhodné balení 1000 ml nebo 2 500 ml.

Tags