Home » Cestování » Lze sehnat v centru Brna elegantní a přesto levné ubytování?

Lze sehnat v centru Brna elegantní a přesto levné ubytování?

Pokud hledáte krátkodobé i dlouhodobější ubytování v brněnském centru, rozhodně na vás čeká velmi pestrá nabídka. Tu v centru města tvoří především hotely a jejich ceny nejsou pro každého. O elegantní a stylové ubytování rozhodně není nouze. Není problém najít ani levné ubytování,to je ale tvořeno většinou ubytovnami, kde se o komfortu příliš hovořit nedá. Na jedné straně tedy cena a na druhé komfort. Dá se ale najít kompromis, kdy by cena nebyla vysoká, ale ubytování bylo elegantní a komfortní?

apartmány Brno
ilustrační foto: amipenzion.cz

Samozřejmě, že dá!

Samozřejmě, že se dá najít levné ubytování Brno, které by ale splňovalo požadavky na komfort, eleganci a soukromí. Nesmíte ale myslet, že budete moci vybírat s desítek nabídek. Většina ubytovacích prostor je zaměřena na komfort nebo na nízkou cenu. Výjimkou je ale AMI Penzion, v městské části Brno-Střed. Tento penzion je velmi vyhledávaný a splňuje jak nároky na cenu, tak na vybavení a eleganci.

 

Máte přeci jen zájem o apartmány?

Hledáte ubytování pro firmy nebo rodiny, ale je vaším cílem spíše apartmán Brno, než penzion? I v tomto případě se můžete obrátit na AMI, tentokrát ale ne na penzion. Majitelé penzionu nedávno rozšířili nabídku o netradiční ubytování v apartmánech, které jsou situovány do obyčejných bytů v panelových domech. Předností těchto prostor je maximální soukromí, kompletní vybavenost a levná cena. Ubytovna je nonstop, majitelé mluví německy, anglicky, francouzsky a jako bonus pro klienty zajedou kamkoliv po Brně a dovezou vás zpět do penzionu nebo apartmánu.

 

Ideální pro ubytování při BVV nebo pro zákazníky firmy Reprogenesis

Každoroční brněnský veletrh BVV přiláká do Brna velké množství zájemců o tuto událost. Mnohdy se jedná o celovíkendový pobyt, kdy je třeba zajistit levné ubytování. A právě při této příležitosti je možné využít právě penzion nebo apartmány AMI. Poblíž penzionu AMI se také nachází firma Reprogenesis (Centrum asistované reprodukce). Právě zákazníci této firmy také velmi často využívají k ubytování právě AMI.

 

Tags