Home » Móda » Milujete pěší turistiku? Potřebujete špičkové outdoorové boty!

Milujete pěší turistiku? Potřebujete špičkové outdoorové boty!

Treking představuje náročnou variantu turistiky. K jeho provozování je tedy třeba dobrá fyzická kondice, ale také náležité vybavení. Jednu z nejdůležitějších položek nepochybně tvoří dámské trekingové boty!

Dámská outdoorová obuv. Na co se zaměřit při nákupu?

Eobuv7

Pří výběru trekingových bot hraje roli mnoho podstatných činitelů. Záleží na obtížnosti terénu, do kterého nejčastěji vyrážíte, neboť si lze pořídit jak nízké boty, tak zimní boty na horolezectví. V každém případě mějte na paměti, že outdoorové boty by Vám měly přesně padnout, poskytnout oporu nohám a zároveň neomezovat v pohybu. Musí být také co nejlehčí a rovněž nepromokavé.

Netřeba zdůrazňovat, že právě v této oblasti se nevyplatí šetřit. Špičkovou dámskou outdoorovou obuv totiž za nízké ceny neseženete, a pokud ano, s největší pravděpodobností to bude na úkor kvality. „Plácnout“ se před kapsu se nakonec vyplatí, neboť prvotřídní boty vydrží skutečně dlouho. Je ovšem třeba se o ně dobře starat, tedy čistit je a impregnovat.

Náš tip: prohlédněte si špičkové trekingové boty na Eobuv.cz a můžete rovnou nakoupit!

Vyrážíte na hory? Pořiďte si i další dámské boty

Eobuv8

Snad každá žena má více párů obuvi. Je jasné, že v lodičkách na jehlovém podpatku či v dámských kozačkách na túru asi nepůjdete. V zimních měsících ovšem můžete vyrazit na hory např. ve sněhulích, které sice nejsou určeny na náročné pochody, nicméně pro běžné chození jsou díky svým vlastnostem takřka ideální.

Náš tip: chcete při nákupu dámské obuvi ušetřit? V tom případě sledujte výprodej dámské obuvi a jistě se Vám to vyplatí.

Tags