Home » Krása » Miss Cosmetic, seznamte se!

Miss Cosmetic, seznamte se!

Rádi přinášíme zprávy, které vám pomohou být krásnější. Právě proto vám v tomto článku chceme představit českou značku špičkové kosmetiky Miss Cosmetic. Těšit se můžete na super sílu! Prosím, seznamte se…

kosmetika
ilustrační foto: misscosmetic.cz

Síla, za kterou stojí krása

Miss Cosmetic je česká společnost, která se snaží nabídnout nám všem krásu a vitalitu. Zakladatelkou značky je jedna z nekrásnějších, Miss ČR Monika Žídková – žena, jejíž vzhled je největším důkazem, že kosmetika funguje dokonale. Monika vyhrála soutěž Miss v 1995 a vypadá to, jakoby cestovala v čase, je snad stále čím dál krásnější. Její značka byla založena za jediným účelem. Monika spolu se svým týmem chtěla nabídnout českým ženám přípravky, které fungují a pomohou jim zvýšit přirozený půvab. Za značkou a všemi přípravky stojí tvrdá dřina, kterou je třeba ocenit. Na vývoji přípravků se podílejí i takové kapacity jako Prof. Dr. Rajko Doleček či DrSc Dr. Milan Krajíček.

Účinnost, síla i skvostné vůně

Miss Cosmetic, to je celá paleta přípravků, které spojuje vysoká efektivita. Vybírat je možné přípravky pěstící kosmetiky, krémy a novinkou jsou i parfémy jemných a elegantních vůní. Specialitou značky je produktová řada Medical. V té najdete přípravky pro podporu zdravého životního stylu a vitality. Kromě toho umí vyrobit kosmetiku a potravinové doplňky pro reklamní účely.

S těmito přípravky se budete mít lépe!

Mezi top produkty značky patří unikátní Aloe vera gel. Přípravek obsahuje řadu super účinných látek, které blahodárně působí na lidský organismus a pomáhají jeho ozdravování. Velmi oblíbené je výživné tělové mléko Aegis, které obsahuje kombinaci hydratačních olejů, komplexu vitamínů, allantoinu a betacarotenu. Je to dokonalá péče o pleť pro ženy i muže. Pokud chcete zhubnout nějaké to kilo, měl by vás zajímat přípravek Ultra slim. Je to skvělá nízkoenergetická kaše, se kterou bude vaše dieta opravdu efektivní.

Kompletní nabídku přípravků Miss Cosmetic najdete na misscosmetic.cz. Určitě se podívejte!

Tags