Home » Bydlení » Montované dřevostavby jako moderní bydlení

Montované dřevostavby jako moderní bydlení

Jaké jsou nároky, které mají dnešní lidé na své bydlení? Chtějí bydlet v prostorném domě, který bude moderní a bude jim poskytovat dostatečný komfort.

žena
ilustrační foto: stavex.cz/

Mnoho lidí však od stavby vlastního rodinného domu odradí finanční náročnost. Ta však nemusí být tak vysoká. Jsou i typy staveb, jejichž pořizovací cena je srovnatelná s koupí prostornějšího bytu v centru většího města. Jsou to montované dřevostavby. Proč je jejich pořizovací cena takto nízká? Je to zejména díky použití kvalitního přírodního materiálu (dřeva) a moderním stavebním technologiím. Dřevostavby se již před lety začaly šířit Českem a dnes jsou nejoblíbenějším typem stavby vůbec.

Jestliže vám od stavby dále odrazuje například doba od zahájení výstavby až po nastěhování, opět můžete být klidní. Dřevostavby se i v tomto výrazně liší od jiných domů. Nečeká vás čekání na nové bydlení v délce let. Kdepak. Dřevostavba je postavená a připravená k užívání již během několika měsíců. Budete tak mít přesně tolik času, kolik ho potřebujete na to rozmyslet si, jak bude vypadat například vaše nová kuchyň nebo obývací pokoj. Pokud začnete o montované dřevostavbě skutečně přemýšlet právě teď a nebudete odkládat její stavbu, můžete v novém bydlet již třeba za půl roku.

Velkým hitem mezi stavbami jsou nejen dřevostavby, ale většina zákazníků stavebních firem se rovněž ptá po nízkoenergetickém domě. Víte, jaké jsou jeho hlavní výhody? Nízkoenergetický dům má nízkou energetickou náročnost – vy tak ušetříte za vytápění. I montované dřevostavby mohou být postaveny v této nízkoenergetické úpravě. Nabízí ji například stavební společnost Stavex. Bližší informace naleznete na internetové adresewww.stavex.cz/rodinne-domy/nizkoenergeticky/. Zde najdete i reference této společnosti a případné potřebné kontakty.

Tags