Home » Cestování » Na víkendovou dámskou jízdu v luxusním autě

Na víkendovou dámskou jízdu v luxusním autě

S podzimním obdobím přichází únava a stres. Tělo si žádá relaxaci, odpočinek a odreagování. Pakliže nemůžete vyrazit na týdenní dovolenou do teplých krajin, zvolte alternativní cestu. Usedněte za volant, zavolejte svým kamarádkám a vyrazte na prodloužený víkend do lázeňského města, za dobrodružstvím do přírody či do hlavní metropole za bohatým nočním životem. A když už pojedete na místa, kde vás nikdo nezná, zapůsobte luxusním vozidlem.

škoda rapid

ilustrační foto: taggart.cz

Kvůli jednomu povyražení mimo město vašeho trvalého bydliště nemusíte kupovat nový automobil, neboť existuje autopůjčovna zabývající se krátkodobým a dlouhodobým pronájmem. Autopůjčovna Taggart, která působí v Praze, se pyšní mladým vozovým parkem, který tvoří nová, maximálně rok stará vozidla. A z jakých skvostů si můžete vybírat?

Audi A6 Avant i Ford Mustang

Není jednoduché vybrat automobil, který by lahodil vašim představám a nárokům. Elegance, špičkový design, precizní zpracování a důraz kladený na detail. Přesně tak by se dala charakterizovat automobilka Audi. Velké popularitě se těší model Audi A6 Avant, který slibuje komfortní jízdu i na delších trasách. Samozřejmostí je kompletní vybavení od elektronického ovládání oken, přes parkovací senzory, až po vyhřívaná sedadla.

Šperkem vozového parku je Ford Mustang. Jakmile usednete do kvalitně zpracovaného sedadla, dostanete se do jiné dimenze. Okusíte si luxusní život na vysoké noze. Ford Mustang se vyznačuje ojedinělým designem, čistými liniemi a originalitou. Stačí zaparkovat před nočním klubem a ihned bude stržena pozornost jen na vás. A o to vám na dámské jízdě jde.

Autopůjčovna Taggard svým klientům garantuje nejnižší ceny na trhu. Těšit se můžete na profesionální a vstřícný přístup personálu. Po celé Praze vám vozidlo přistaví zcela zdarma.

Tags