Home » Móda » Nesmí vám uniknout: kabelky Desigual ve slevě

Nesmí vám uniknout: kabelky Desigual ve slevě

Ke každé ženě samozřejmě patří kabelka – společnice na každou chvilku, ve které si nosíme všechny potřebné maličkosti. Na vzhledu kabelky rozhodně záleží. Pokud chcete zazářit a pochlubit se krásnou a stylovou kabelkou, rozhodně vás musí značka Desigual zajímat!

kabelka desigual
ilustrační foto: desigualkabelky.cz

Z dílny této módní značky pocházejí opravdu nádherné kousky. Možná i vy máte značku Desigual spojenou s vyšší cenou, takže se vždycky jen smutně díváte na nabídky…tak pozor – právě to se mění. Úžasné kabelky Desigual s velkou slevou jsou k mání právě nyní. Kde a jaké kousky můžete doma mít i vy?

Proč je třeba mít a být Desigual

Desigual je značka, která má svou domovinu ve Španělsku – konkrétně v pulzující a nespoutané Barceloně. Její historie se začala psát v roce 1984. Právě v tomto roce se mladý a dosud neznámý návrhář Thomas Mayer odvážil k tomu, aby nabídl novou kolekci oblečení pro mladé. Úspěch byl okamžitý. Thomas totiž vytvořil oblečení, které bylo úplně jiné – bylo barevné, mělo šmrnc a sršela z něj originalita. Tyto všechny vlastnosti si zachovala značka dodnes. Vše, co je Desigual, prostě poznáte na první pohled – typickým znakem jsou veselé barvy, abstraktní i květinové vzory a také použití těch nejlepších materiálů. Pokud si koupíte Desigual, kupujete si styl a špičkovou kvalitu.

Kabelky za hubičku i pro vás

Díky internetovému obchodu desigualkabelky.cz si nyní můžete skvostné kabelky Desigual pořídit i vy. Jsou právě zde totiž k mání za ceny, který tu opravdu ještě nebyly. I vy si tak můžete vybrat právě tu kabelku, která se k vám bude nejvíce hodit. K mání jsou modely klasických i netradičních tvarů. Abyste se i mohla pochlubit stačí jeden klik: výprodej – Kabelky Desigual

No a kdyby přece jen vám kabelky Desigual nepadly do oka, zkuste levné kabelky Guess ve výprodeji.

Tags