Home » Bydlení » Nový koupelnový nábytek podle individuálního vkusu

Nový koupelnový nábytek podle individuálního vkusu

koupelnový nábytek
ilustrační foto: pixabay.com – PIX1861

Noblesní koupelnový nábytek v jednotném moderním designu s vanou, umyvadlem a dalším vybavením povýší obyčejnou umývárnu na voňavou relaxační oázu. Přední český výrobce koupelen RAVAK nabízí luxusní řady, jejichž jednotlivé prvky se dají vzájemně kombinovat v jednotném stylu. Doplněné barvami a obklady vytvoří v každé koupelně jedinečný dojem.

Úložné prostory v koupelně

Při koupání, sprchování, čištění zubů chceme mít vše potřebné pěkně při ruce – kartáček na zuby, pastu, ručníky, mýdla, krémy a spoustu dalších věcí. V každé koupelně potřebujeme mít nějakou skříňku a poličku na tyto nezbytnosti. Více prostoru pak znamená více možností jak koupelnu vybavit. Dokonale vymyšlené a navržené skříňky a poličky z impregnovaného materiálu poskytnou dostatek prostoru, jsou bezpečné a praktické i z hlediska údržby. Skříňky jsou voděodolné a přímo určené do vlhkého a teplého prostředí. Dlouhou životnost zaručují také kvalitní pojezdy s olejovými tlumiči BLUM, závěsný systém HETTICH a panty s dorazem SALICE.

Jedinečný vzhled koupelny

To, jak vypadá kombinace konkrétního typu koupelnového nábytku s vanou, umyvadlem a dalšími prvky, jako jsou různé barvy a obklady, najdete ve fotogaleriích návrhů koupelen. Na již realizovaných koupelnách uvidíte, jaký styl vás osloví a bude se vám líbit. I malá koupelna v paneláku může vypadat velmi stylově a moderně. Ravak má i řešení na míru pro atypické prostory.

Spolupráce s předními návrháři

Firma Ravak se spojila s předními designéry a jejich studii, aby vznikly koupelnové koncepty, v jejichž rámci je možné kombinovat nevšední koupelnový nábytek s různými velikostmi van, umyvadel, koupelnových doplňků. Hlavními rysy jsou tvary hranaté nebo oválné se stejnými detaily. Nábytek do koupelny se vyrábí v několika barevných odstínech – bílá, espresso, bříza, šedá, striponyx. Některé koncepty byly vyznamenány designérskými cenami.

Tags