Home » Recepty » Objevte chutě Španělska

Objevte chutě Španělska

Máte rádi středomořskou kuchyni plnou čerstvé zeleniny, ryb a mořských plodů a především kvalitního olivového oleje? Pak si ji jistě rádi připravíte i doma.

skopové kotletky
ilustrační foto: spanelskerecepty.cz – skopové kotletky

Že vám chybí inspirace? Nezoufejte, na internetových stránkách společnosti BMC Brno, s.r.o. www.spanelskerecepty.cz jich naleznete spoustu. Španělské recepty osloví všechny typy strávníků, ať už patříte mezi vegetariány, masožravce, či milujete zeleninu a sladké dezerty.

receptech online naleznete speciality ze všech 17 regionů Španělska, pro které jsou typické určité ingredience a pokrmy z nich vytvořené. Recepty můžete vybírat i dle žánru, druhu pokrmu, doby přípravy, kalorické hodnoty nebo alergenů, které jídla nesmí obsahovat. Jednoduše sestavíte kompletní menu pro celou rodinu, kde budete jednotlivé chutě Španělska snadno objevovat. Každý recept obsahuje seznam surovin dle počtu osob, pro které budete vařit, detailní popis postupu a nechybí ani fotografie z přípravy a výsledného pokrmu. U každého receptu je doporučen vhodný nápoj a je zde uvedeno hodnocení receptu. Originální ingredience máte také možnost objednat přímo v e-shopu společnosti BMC Brno tak, aby chutě byly skutečně autentické.

Pokud váháte, kterým pokrmem začít, vyzkoušejte proslulou valencijskou paellu a několik druhů jednohubek tapas. Ty jsou vděčné k vínu i pivu a hodí se na pojídání během odpoledne i celého večera. Paella zase patří mezi nejznámější pokrm Španělska, přičemž každá rodina má svůj specifický recept, který se předává z generace na generaci. Tuto rýžovou pánev si rychle oblíbíte a ocení ji i děti. Neváhejte tedy a vrhněte se do přípravy španělských pokrmů, které potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale i oči. Objevte nevídané středomořské chutě se španělskými recepty online a potěšte vaše tělo prospěšnými minerály a vitamíny z olivového oleje a zeleniny.

Tags