Home » Zdraví » Jak na očistu organismu

Jak na očistu organismu

Očista nebo chcete-li detoxikace organismu je důležitá pro každého z nás. My všichni jsme totiž vlastně permanentně vystaveni nebezpečným látkám, které se mohou negativně podepisovat na našem zdraví. Jedná se o hlavně o toxiny, které se usazují v lidském těle a jsou příčinou mnoha zdravotních potíží. Každý člověk by proto měl myslet na pravidelnou detoxikaci svého těla. Jak na ni?

zdraví
ilustrační foto: pixabay.com – Mizianitka

Proč je detoxikace nutná

Kromě toxinů se na stavu organismu negativně podepisuje smog, prach, chemikálie a další látky, které konzumujeme a vdechujeme. Náš organismu sice má určité mechanismy, jak si s těmito látkami poradit, to ale nestačí – většina z toxinů není vyloučena a v těle se usazuje. Následkem toho je, že organismus neustále „pracuje“ na plný výkon. Dochází k rychlejšímu opotřebování orgánů, a tak i k rychlejšímu stárnutí. Právě proto je detoxikace opravdu důležitá a měl by ji pravidelně provádět každý z nás.

Jak provést detoxikaci

Cílem detoxikace je, aby byly z těla vyloučeny všechny škodlivé látky. Je možné toho dosáhnout jen jednou cestou – užívat přírodní antioxidanty – tedy látky, který dokáží toxiny z vypudit. Nachází se například v ovoci, ovšem jen v malém množstvím. Při detoxikaci je proto lepší, vzít si na pomoc speciální doplňky stravy. Mezi nejlepší na trhu produkty od Akuna. Úžasný je Akuna Alveo jedná se o bylinné tonikum, které tělo čistí a zároveň posiluje. Překvapí vás nejen jeho síla, ale i velmi příjemná chuť. Druhým tipem pro efektivní detox organismu je přípravek Organic Way Chlorella Bio. Jedná se o tablety ze sladkovodní řasy z kontrolovaného ekologického pěstitelství. Řasa je výjimečná, protože obsahuje velké procento látky sporopollein. Ta na sebe dokáže vázat toxiny a pomáhat je vylučovat z těla ven. Do třetice vám chceme doporučit Chlorella Original MEDICOL. Jedná se opět o tablety z řasy, které pomáhají detoxikaci a zároveň posilují imunitní systém. Všechny tyto přípravky je možné výhodně koupit v e-shopu bytfit.cz.

Rada na závěr – má-li být vaše tělo silné a zdravé, je třeba detoxikovat průběžně celý rok. Kromě vylučování nebezpečných látek je třeba se soustředit také na posilování organismu. Nezapomínejte proto ani na pravidelné cvičení.

Tags