Home » Ostatní » Perfect Pasta – bezkalorická příloha, díky které rychleji zhubnete

Perfect Pasta – bezkalorická příloha, díky které rychleji zhubnete

Blíží se léto, čas dovolených a slunění na pláži. Absolutní pohodu však může pokazit pár nevzhledných faldíků, které vám zůstaly co by vzpomínka na vánoční svátky. Úkol je jasný – shodit pár kilo a získat zpět postavičku, na kterou se všichni muži rádi podívají. Jenomže co když vám hubnutí kazí váš apetit?

pasta
ilustrační foto: shoptet.cz

Patříte-li mezi ženy, které si s dietami příliš nerozumí a raději si dopřejete něco dobrého na zub, máme pro vás dobrou zprávu. Zdravé a dietní jídlo může chutné – tedy alespoň za předpokladu, že vhodně zvolíte suroviny. Kamenem úrazu bývají vysokokalorické přílohy, ale i ty lze nahradit vhodnou alternativou. Slyšela jste už o zeleninových těstovinách Perfect Pasta?

Co je to Perfect Pasta?

Zeleninové dietní těstoviny Perfect Pasta zboří vaše dosavadní představy o dietním jídelníčku. Díky své chuti a absenci kalorií si vysloužily uznání u renomovaných výživových poradců a odborných asociací.

Perfect Pasta rozhodně nejsou obyčejné těstoviny. Vyrábí se z kořenové zeleniny Konjac Amorphalus s obsahem antiaging polyfenolů a celé řady dalších účinných antioxidantů. Naopak neobsahují lepek, cukry ani tuky – jsou naprosto bezkalorické. Zasytí vás, budou vám chutnat, ale nepřiberete po nich. Antiaging polyfenoly a antioxidanty pomohou udržet váš zevnějšek mladistvý a vitální.

Jak vám pomohou zeleninové těstoviny v hubnutí?

S přílohami „zápasí“ spousta žen, ale doposud byla náhrada běžných surovin obtížná. Zeleninové těstoviny plně nahradí brambory, rýži, klasické těstoviny, pečivo a ostatní přílohy. Obsahují vlákninu, která v trávicím ústrojí zvětší svůj objem a navodí vám pocit sytosti. V tom ostatně spočívá princip hubnutí – přestanete se přejídat, ale přesto nebudete mít hlad.

Těstoviny Perfect Pasta jsou vhodné i pro celiaky (neobsahují lepek), vegetariány a vegany, sportovce, fitness, diabetiky a vůbec pro každého, komu záleží na svém zdraví. „Revoluční“ potravinu mimo jiné doporučují také asociace Klub celiakie Brno či STOB. Chcete-li se dozvědět další informace, případně si rovnou zeleninové těstoviny koupit, poohlédněte se po nich na www.vianaturallis.cz.

Tags