Home » Bydlení » Podzim u vás doma snadno a rychle

Podzim u vás doma snadno a rychle

Podzim je dle výzkumů nejméně usměvavým ročním obdobím. Dny plné mlhy, deště a bez slunečních paprsků mohou jen málokoho potěšit. Na druhou stranu je podzim krásný. Příroda hraje všemi barvami. Slunečné podzimní dny jsou skvostné a uklidňující. Proč si je tedy nedopřát každý den. Je to snadné – stačí se pustit do podzimní dekorace a „vymazlit“ si interiér v duchu podzimní krásy. Jde to rychle a také poměrně levně!

přehoz přes postel
ilustrační foto: dekortextil.cz

Doplňky z přírodních materiálů nesmí chybět

Pokud se nechcete mračit, ale i v sychravých podzimních dnech se usmívat, pořiďte si domů rozličné doplňky inspirované přírodou. Na parapetu vašeho okna nebo na stole se bude krásně vyjímat dýně. Můžete si s ní i pohrát – stačí si vzít do ruky nůž, dýni vydlabat a vyřezat do ní třeba obličej. Do vydlabané části dejte svíčku a krásná dekorace je na světě. Podobně jednoduše si můžete vytvořit pestrobarevné závěsy. Až půjdete na procházku, nasbírejte si barevné listy, ty navlékněte na vlasec a je hotovo. V podzimně laděném interiéru nesmí chybět květiny. Nasušte si obilí, vypadá to famózně. Domů si doneste také kaštany. Dát je můžete jen tak do misky nebo z nich vytvořit různé postavičky. Zabavíte u toho celou rodinku.

Teploučko musí být!

V žádné podzimně laděné domácnosti nesmí chybět hřejivé doplňky. Kupte si nějakou teplou deku, do které se budete moci zachumlat. Chybět nesmí ani polštářky nejlépe v barvách v podzimu – ideálně oranžové, červené, hnědé a zelené. Když už budete u pořizování si těchto věci, máme pro vás tip. Co takhle si pořídit i nový přehoz na postel? Moderní přehozy na postel je možné mít v celé řadě úžasných designů. Přehoz se tak stane nejen funkční ale i ozdobnou součástí vaší ložnice. Doporučit vám můžeme nabídku e-shopu dekortextil.cz. Nabízí přehozy přes postel (vybírat je možné z 34 modelů) z kvalitních materiálů. Přehoz stačí jen přehodit přes peřiny a nemusíte se trápit se stlaním, navíc peřiny ochrání před prachem a jinými nečistotami. Zboží mají v e-shopu skladem, takže nový přehoz můžete doma mít hned druhý den. A ještě něco – pokud objednáte nad 500 Kč, dostanete dárek.

Tags