Home » Móda » Porovnání těch nejlepších hodinek – zaměřeno na Citizen, Fossil a Invicta

Porovnání těch nejlepších hodinek – zaměřeno na Citizen, Fossil a Invicta

Hodinky jsou jednou z nejvýraznějších součástí outfitu. Na jejich volbě tedy rozhodně záleží. Důležité je sledovat kvalitu a současně i design. Hodinky by totiž měly odrážet váš styl. Přinášíme vám srovnání top 3 značek, které nabízí zajímavé modely hodinek pro dámy i pány.

„Fossilky“ budou vidět pokaždé!

Jestliže chcete mít hodinky, které budou vaši výraznou ozdobou, měla byste se zajímat právě o kousky od značky Fossil. Všechny modely mají stejnou charakteristiku – je jí inovativní design. Na první pohled ukazují, váš vybraný styl. Fossil je americká značka, která na trhu působí již od roku 1984 a její modely jsou oblíbené po celém světě. Jedním z nejoblíbenějších modelů jsou hodinky Fossil AM 4483. mají pouzdro z pozlacené oceli a ciferník je olemován drobnými blyštivými krystalky. Hodí se pro běžné nošení a skvěle doplní i společenské šaty. Co na ně říkáte? K mání jsou v několika barevných variacích.

hodinky Citizen
Foto: delux.cz

Citizen špičková kvalita v nadčasovém pojetí

Japonské hodinky Citizen jsou báječné hned z několika důvodů. Jejich velkou předností je špičková kvalita (při jejich výrob jsou používány nejmodernější technologie), dále je to nadčasový design a super výdrž. Pokud vsadíte na hodinky Citizen Eco-Drive, koupíte si „společnice“ na řadu let. Skvostné a elegantní jsou například Citizen EW9920-50E, že?

hodinky Citizen
Foto: delux.cz

Invicta jsou robustně extravagantní

Invicta je původem švýcarská značka. Od hodinek této značky tedy není možné očekávat nic jiného, než preciznost a super kvalitu. Poznávacím znamením Invicta je robustnost, stylovost a noblesa. Super je, že pánské modely hodinek budou úžasně vypadat i na ruce dámské. Nás asi nejvíce zaujaly hodinky Invicta 15602. Co myslíte, budou se vašemu partnerovi líbit?

hodinky invicta
Foto: delux.cz

Jestliže uvažujete o koupit hodinek, určitě se na nabídku těchto značek podívejte. Všechny modely si můžete prohlédnout na delux.cz

Tags