Home » Zdraví » Poznejte sílu reiki a prožijete svůj život naplno. Nově i v Praze!

Poznejte sílu reiki a prožijete svůj život naplno. Nově i v Praze!

Reiki v překladu znamená životní (někdy také univerzální) energie, které může využít ke svému prospěchu vlastně kdokoliv z nás. Je základem pro alternativní metodu léčení, která se zaměřuje na práci s energií – konkrétně na léčbu pomocí působení energetického biopolu člověka. Reiki odhaluje příčinu nemoci (nikoliv jen její příznaky jako tomu je u klasické medicíny) a tu léčí. Naštěstí je možné i v České republice využít sílu reiki. Jak a kde?

shamballa
ilustrační foto: shamballa-reiki.cz

O podstatě reiki

Zakladatelem léčebné metody je Mikao Usui, který učil na prestižní japonské univerzitě, odkud ale později odešel a plně se ponořil do buddhismu. Stal se šintoistickým mnichem a věnoval se studiu jeho léčebných metod. Mikao Usui se zaměřil na meditaci a shromáždění životní energie, až nakonec dosáhl zkušenosti zvané Satori, při které do jeho vstoupilo zářivé světlo a uvedlo ho do stavu změněného vědomí. Mikao Usui se naučil koncentrovat životní energii a využívat ji ku prospěchu – léčení druhých. Léčba reiki je založena na harmonizaci energetického biopole člověka (aury a čaker), které vede k uzdravení. Reiki díky harmonizaci přirozeného stavu biopole pomáhá obnovovat samoléčebné procesy, což je nejlepší cesta k úplnému uzdravení. Mistr reiki umí předávat silnou pozitivní energii reiki pouhým dotykem rukou (možné je i vyslání energie na dálku), a tak pomáhat. Své učení předával mistr Usui dále a nyní je především díky Martinovi Ospalíkovi a jeho Esoterické škole možné využít její sílu i v České republice.

Kde a jak

Martin Ospalík je mistr tohoto učení a kromě jiného absolvoval i další léčitelské kurzy například kurzy Shambally, Ra-Sheeby, čaker, aury, kurz kyvadla atd. Své učení a vědění se snaží předávat dál. Pravidelně pořádá osobní i dálkové kurzy reiki, na které můžete přijít i vy a dozvědět se vše o tomto vzácném druhu léčitelství. Osobní kurzy reiki Praha se konají každý druhý měsíc v Praze a je možné se na ně přihlásit na oficiálních stránkách školy na www.shamballa-reiki.cz. Chcete-li poznat sílu této léčby, určitě se na kurzy přihlaste, změní to váš život k lepšímu! Samotným kurzem to nekončí. Každý účastník kurzu získá kromě podstatných informací i doživotní drobné poradenství, 2 diagnostiky čaker a aury s výkladem na míru a další zajímavé bonusy.

Tags