Home » Recepty » Pravá italská káva nabízí mnohem více, ochutnejte!

Pravá italská káva nabízí mnohem více, ochutnejte!

Káva se na evropský kontinent dostává někdy na přelomu 16. a 17. století. Traduje se, že jako první ji ochutnali obyvatelé Benátek, které byly v té době významným přístavem, odkud vyplouvaly lodě na daleké plavby.

káva
ilustrační foto: pascucci.cz

I když se církev snažila v počátcích pití kávy zakázat, protože věřila, že se jedná o „ďáblův“  nápoj, Italové se nedali a v přípravě kávy se stali mistry. Odhalte tajemství pravé italské kávy, jedině ona totiž může nabídnout vášeň, lahodnou chuť a pohodu zároveň! Jaká je ta nej?

S tradicí od roku 1883

Naším tipem pro vás je originální italská káva Pascucci, která se může pochlubit dlouhou tradicí. Výroba kávy této značky začala už v roce 1833 a od této doby prošla velkým rozvojem. Z původní malé domácí pražírny dokázali její majitelé vybudovat značku, která se dnes těší velké oblibě u milovníků skvělé kávy po celém světě. Pražírna se nachází v městečku Monte Cerignone, které leží nedaleko města Rimini. Tradici zpracování kávy právě v tomto místě potvrzuje i fakt, že se právě zde letos konaly hned dvě významné „kávařské“ akce World Barista Championship a World of Coffee.

V čem je Pascucci lepší

Italská káva Pascucci je zpracovávána specifickým způsobem, díky čemuž získává nezaměnitelnou chuť. Je silná a jemná zároveň a odráží se v ní láska a vášeň, se kterou k ní v pražírně přistupují. I vy si můžete užít lahodnou chuť hned několika druhů káv. Koupit si může zrnkovou nebo již mletou kávu a připravit si úžasné espresso. Výrobce nabízí i speciální programy pro kanceláře – je možné si kávovar půjčit nebo zakoupit a to i na splátky. Pro všechny své zákazníky má Pascucci připraven věrnostní program v podobě slevových poukazů.

Slova ve světě kávy neznamenají vlastně nic. Je nutné ochutnat! Objevte i svět jiné – extra lahodné kávy Pascucci – stačí se podívat na pascucci.cz.

Tags