Home » Bydlení » Představujeme bydlení na Vinohradech: luxus za přijatelnou cenu!

Představujeme bydlení na Vinohradech: luxus za přijatelnou cenu!

Vinohrady patří mezi nejprestižnější pražské lokality a tomu až donedávna odpovídaly ceny bytů i výše pronájmu. Pro obyčejného smrtelníka byly Vinohrady jen pouhým snem. Vše se ale mění a v tomto případě naštěstí k lepšímu. Přímo na Vinohradech totiž vyrostl nový projekt, který umožňuje, aby si výhody bydlení zde mohl užít opravdu každý…

rezidencekorunni_01Foto: rezidencekorunni.com/cz

Super moderní projekt přináší luxus a pohodlí
Na Vinohradech byl realizován projekt Rezidence Korunní, který nabízí především luxusní byty Praha Vinohrady, ale pozor – za cenu přívětivě nízkou. Projekt je unikátní svým vzhledem. Tvoří ho od sebe stylem odlišné tři části – Boulevard, Villa a Industrial. I když každá část vypadá jinak, všechny mají společné jedno – nachází se v nich byty té nejvyšší kvality, které uspokojí i ty nejnáročnější.

Na co se těšit?
Boulevard je název pro severní část komplexu a tvoří ji osmipatrový dům. Všechny jeho byty jsou vybaveny prostornými balkony, takže se obyvatelé mohou kochat výhledem na matičku Prahu. Byty mají promyšlené vnitřní členění, takže nabízí dostatek prostoru i pro početnější rodiny. Druhou částí je Villa, která nabízí výhradně luxusní bydlení pro náročné, ale pozor, ani tyto ceny bytů v Praze na Vinohradech nejsou zase příliš vysoké. Třetí část Industrial potěší hlavně milovníky moderny a futurismu. Nabízí nadstandardní byty v komplexu s jedinečným nadčasovým designem!

rezidencekorunni_02

Proč se rozhodnout?
Rezidence Korunní je výhodným místem nejen díky nádherným bytům. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost, bohaté možnosti kulturního i sportovního vyžití, blízkost škol i skvělou dopravní obslužnost. I těm nejnáročnějším zde nebude nic chybět ke spokojenému životu!

Zajímáte se o další projekty? Podívejte se na tento přehled developerských projektů a vyberte si ten nejlepší pro vás.

rezidencekorunni_03

TIP na závěr – poptávka po bydlení v Praze roste a na byty se dokonce už začínají stát fronty. Jednejte proto co možná nejrychleji, aby vám váš vysněný byt někdo „nevyfoukl“ před nosem.

Tags