Home » Hubnutí » Rezervační systém 4fitness

Rezervační systém 4fitness

Salóny krásy, fitness studia a wellness centra se pyšní pestrým portfoliem služeb. Pakliže provozujete některý z těchto podniků a chcete mít přehled o svých klientech, neobejdete se bez kvalitního a spolehlivého rezervačního systému.

foto
ilustrační foto: 4fitness.eu

Složitý, pomalý či nefungující způsob rezervování odradí spoustu klientů. Chcete-li předejít problémům s rezervací, dovolujeme si vám představit moderní rezervační systém 4fitness, s nímž zefektivníte svůj provoz.

4fitness nabízí užitečné služby

Klasické a běžně dostupné rezervační systémy umožňují pouze rezervaci na určitou hodinu. Po funkční stránce nejsou příliš vybavené. Posláním služby 4fitness je nabídnout uživatelům mnohem více efektivních a užitečných funkcí. Nespornou výhodou systému je intuitivní ovládání.

Rezervační systém je ve své podstatě propracovaný kalendář, do něhož vepíšete hodiny, na které se mohou zájemci registrovat. Rezervační systém umožňuje přihlášení prostřednictvím Facebooku či účtu Google. Pokud uživatel zvolí přihlášení přes Facebook, současně sdílí aktivitu se svými přáteli, což je zároveň vaše reklama. Za propagaci na sociální síti můžete klientům nabídnout zajímavé slevy.

Rezervační systém rozesílá SMS

Užitečnou funkcí je rozesílání textových zpráv SMS. Jestliže z technických důvodů musíte hodinu zrušit, budou rozeslány informační zprávy SMS všem přihlášeným osobám. Můžete vytvářet neomezené množství kalendářů a aktivit. Snadno navrhnete permanentky a získáte přehledné reporty a statistiky. V neposlední řadě rezervační systém 4fitness nabízí placení několika způsoby – přes GoPay i kreditní systém.

Jednoduchý a hodnověrný rezervační systém 4fitness, jehož ovládání zvládne i laik, identifikuje vaši klientelu přes čárové kódy či magnetické karty. Správa zákazníků bude snadná, rychlá a přehledná.

Tags