Home » Móda » Na co si dát pozor, pokud kupujete spodní prádlo pro partnera

Na co si dát pozor, pokud kupujete spodní prádlo pro partnera

Co se týče nošení spodního prádla, jsou na tom muži podstatně hůře než ženy. Fakt je, že pánové nejsou moc vybíraví, což se na celé věci negativně odráží. Většinou totiž nosí prádlo, které jim zcela nevyhovuje, nebo jim dokonce škodí po stránce estetické i zdravotní. Chcete mu koupit spodní prádlo, ale nevíte jaké vybrat? Máme pro vás hned několik rad, čím byste se měla při výběru řídit.

porta-book_cz_01
ilustrační foto: trenyrkarna.cz

Výběr spodního prádla podle typu postavy
U mužů velmi záleží na střihu spodního prádla, který musí odpovídat typu postavy. Pokud nevyberete správně, hrozí, že vyhodíte peníze vlastně za nic. Existují 3 základní střihy: trenky, slipy a boxerky. Trenky jsou vhodné pro muže, kteří mají úzká stehna a menší zadeček. Platí, že nohavice nesmí stehno obepínat, mezi stehnem a látkou by mělo být cca 0,5 cm volného místa. Pokud budou trenky větší, budou se shrnovat, takže se muž nebude cítit pohodlně. Druhý typ – slipy – jsou vhodné pro muže s širokými stehny. U nich je třeba si dát pozor na středový šev. Lepší je, pokud ho slipy vůbec nemají. Pokud by byl moc výrazný, mohl by způsobovat nepříjemné otlaky. Boxerky jsou zlatou střední cestou. Hodí se pro všechny typy postav. Pokud si nevíte rady, vsaďte právě na ně. A co si budeme povídat – na mužích vypadají opravdu sexy!

porta-book_cz_02
Foto: trenyrkarna.cz

Nebojte se zariskovat
Jestliže se podíváte do šuplíku se spodním prádlem, pravděpodobně zjistíte, že i váš muž nosí většinou jen modely jedné – nejlépe tmavé barvy. Ukažte mu, že i jeho spodní prádlo může být veselejší. Zajímavé modely přináší například značka Calvin Klein. Vybírat můžete z mnoha barev i zajímavých potisků. Trendy variace najdete i u výrobců pánských trenýrek – cool modely nabízí třeba Styx, Represent a další.

Potěšující informace na závěr – možná už brzy bude k dostání speciální spodní prádlo, které dokáže pohlcovat pachy. Více o této novince najdete v tomto článku. Co říkáte, půjdete do toho?

Tags