Home » Ostatní » Správa nemovitostí nejen v Praze

Správa nemovitostí nejen v Praze

Vlastníte nemovitost a máte poslední dobou pocit, jakoby Vás starost o Váš majetek čím dál tím víc sužovala? V tom případě můžete požádat o pomoc profesionální společnost Parkers, která je schopná zajistit kompletní servis s minimální osobní účastí vlastníků jednotek nebo členů družstva.

správa nemovitostí
ilustrační foto: svjonline.cz

Společnost Parkers je skutečným odborníkem na poskytování služeb v oblasti správy společenství vlastníků jednotek i bytových družstev. Podle Vašich požadavků a přání Vám společnost Parkers vypracuje takovou nabídku, která Vám bude ve všech ohledech naprosto vyhovovat. Domluvit se s ním můžete, jak na kompletní, tak na dílčí službě. Více informací se dovíte také na této webové adrese www.svjonline.cz. Společnost Parkers sice sídlí v hlavním městě České republiky, ale zajišťuje také vzdálenou správu domů v ostatních městech Česka a Moravy.  V hlavním městě služeb společnosti Parkers využívají například domy ve Správě nemovitostí Praha 10. Jedná se přitom o domy na ulici Milánská, Ruská a Vršovická. Majitelé těchto domů se rozhodli, že budou efektivně hospodařit společně s Parkers. Za tuto pomoc platí pouze malou částku, která se Vám mnohokrát vrátí. Správa nemovitostí Praha 5je další lokalitou, která úzce spolupracuje se společností Parkers.

Dálková správa nemovitostí je zabezpečena pomocí služby IFM24. Tato služba v sobě zahrnuje vedení účetnictví, předpisy i vyúčtování záloh. Tyto online služby můžete získat od pouhých 119 Kč bez DPH za měsíc a bytovou jednotku. Kdo kontaktujte společnost Parkers získá nejen jedinečný přehled o všech administrativních záležitostech, které samozřejmě probíhají v souladu se zákonem, ale také technické a ekonomické zabezpečení.

Tags