Home » Cestování » Svatební dar pro vaše kamarády

Svatební dar pro vaše kamarády

Dozvěděli jste se od Vašich kamarádů radostnou novinu o jejich zasnoubení a rádi byste jim k tak významnému životnímu kroku, jenž bude zpečetěn co nevidět svatbou, darovali dárek, který je potěší?

zážitky
ilustrační foto: firmanazazitky.cz – Svatební balíček zážitků

Buďte originální a darujte jim dárek, který nebude jen několikátým v pořadí, ale který bude originální a na který budou rádi ještě několik let po jejich svatbě vzpomínat.

Inspirovat se můžete nabídkou společnosti Firma na zážitky, s níž máte zároveň jistotu, že Váš svatební dárek nebude jen tak přehlédnut. Všechny tipy na svatební dary od společnosti Firma na zážitky naleznete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/svatebni-dary/. Vaše kamarády můžete potěšit například zážitkovým pobytem v podobě relaxace v římských lázních. Patří-li Vaši přátelé mezi sportovní nadšence, pak je jistě potěšíte sportovním balíčkem v Krkonoších, který v sobě zahrnuje ubytování v hezky zařízeném hotelu Sklář, jenž se nachází na hranicích Česka a Polska. Během tohoto pobytu budou moci nejen trávit romantické chvíle ve dvou, ale také se věnovat jejich oblíbeným sportům a zahrát si tak například tenis, vyzkoušet bobovou dráhu nebo si odpočinout v sauně a vířivce.

Originální budete taktéž se svatebním balíčkem zážitků. Jedná se o univerzální balíček, jenž dává novomanželům možnost vybrat si svatební dar více než ze šesti set zážitků. Vybrat si budou moci z wellness, masáží, vyhlídkových letů, pivních lázní i gurmánských zážitků. Tato forma svatebních darů je ideální zejména v tom, že necháte volbu zážitku přímo na Vašich kamarádech a oni se nebudou muset donutit do něčeho, co by jim bylo nepříjemné.

Tags