Home » Cestování » Co takhle vyrazit na Silvestra na Slovensko

Co takhle vyrazit na Silvestra na Slovensko

Pokud máte partu přátel, ale jaksi jste opomenuli si zamluvit chatu pro vaši silvestrovskou veselici, ještě nemusíte úplně smutnit.

Slovensko
ilustrační foto: kiskatravel.sk

Pravda je, že ty nejlepší české chaty a chalupy mají plně obsazeno, takže je třeba hledat jinde. Co takhle vyrazit na Slovensko? „Naši bratři“ toho mohou nabídnout více, než jste možná tušili. Silvestr na Slovensku určitě stojí za to!. Kam vyrazit a za kolik?

Termály, lyžovačka i klídek a pohoda

Slovensko je z České republiky vzdáleno co by kamenem dohodil. Dostanete se sem pohodlně autem, dobré spojení je i po železnici či autobusem, takže tento problém vlastně ani řešit nemusíte. Slovensko je země mnoha tváří a toho můžete využít. Silvestrovské oslavy si můžete užít například v překrásném prostředí hor. Víte, že v Tatranské Lomnici se nachází sjezdovka ve výši 2 200 n.m.? To v ČR opravdu nemáme. Užít si můžete i luxusní lyžování ve středisku Jasná v Nízkých Tatrách, které nabízí stejný komfort jako ty nejlepší alpská střediska. Pokud není lyžování pro vás, nevadí. Slovensko nabízí i termální lázně! Novoročnímu přípitku v termálním bazénu se jen máloco může vyrovnat…

I v těch nejlepších mají stále volno

Dobrou zprávou pro vás je, že i v těch nejlepších hotelech mají stále volno. Silvestrovský pobyt je možné si rezervovat i v různých chatách po celém Slovensku. Pomoci vám v tom může portál pilgrimtours.sk, kde najdete volné chaty a chalupy k pronájmu a nechybí ani nabídka volných pokojů v mnoha penzionech. Cena za noc je možná třeba již za 13 EUR/os./noc.

Na co nesmíte zapomenout

Na oslavě příchodu nového roku nesmí chybět skvělá zábava. Pokud vyrazíte na nějaký ten pobyt, nezapomeňte si přibalit doplňky jako párty čepice, frkačky, nějaké ty rachejtle či společenské hry! Mohlo by se stát, že místní obchody už budou mít vyprodáno!

Tags