Home » Móda » The Mountain – originální 3D dárek pro děti i dospělé

The Mountain – originální 3D dárek pro děti i dospělé

Lámete si hlavu s tím, jakým dárkem potěšíte vašeho partnera, dceru, synka, maminku, tátu nebo třeba bratra? Nemusíte, protože tu pro vás máme jeden úžasný tip, se kterým můžete udělat obrovskou radost opravdu všem. Objevili jsme úžasná trička The Mountain – z jejich designu budete paf, protože jsou 3D!

pštros tričko
ilustrační foto: extratrika.cz

Jako americký sen

The Mountain je značka pro speciální trička s fotorealistickým potiskem. Jedná se o unikátní metodu, díky které vzniká na látce 3D efekt. Motiv jakoby vystupuje z trika ven. Na svět se tak dostávají super designy, které nemají obdoby. Značka The Mountain a její skvostná 3D trička k nám přišla z Ameriky, kde jsou obrovským hitem. Jestliže chcete někoho potěšit originálním dárkem, 3D trička jsou i pro vás jedinou správnou volbou.

Lev, panda, orel a další super motivy

3D trička pro dospělé zdobí motivy zvířat. Z triček „vykukuje“ lev, tygr, puma či roztomilá panda a mnoho dalších zvířat. Vybírat tedy můžete i podle toho, jaké zvíře má člověk rád či podle toho, jakému se podobá. Pokud znáte někoho, kdo miluje psy, máte vyhráno, můžete mu totiž darovat tričko s jeho psím miláčkem. Trička potěší i milovníky koček, v nabídce je jich hned několik. Vypadají prostě úžasně v každém provedení.

Potěší i prvotřídní kvalitou

Trička potěší nejen potiskem, ale i kvalitou látky. Jsou totiž vyráběna ekologicky šetrnou metodou takže neobsahují žádné škodlivé chemikálie. Kvalita je doložena certifikátem „Oeko-Tex 100“. Ušita jsou z bavlny, na těle jsou velice příjemná.

Kde je sehnat

Originální 3D trička pro děti i dospělé je možné koupit výhodně v obchodě extratrika.cz. V e-shopu na vás čekají desítky různých modelů. Při výběru si dejte jen pozor na označení velikosti – trička používají americké číslování (nemusíte se ale bát, jestliže vám zvolená velikost nebude sedět, bez problémů vám tričko vymění).

 

Jistě potěší i to, že při nákupu 2 kusů libovolných triček získáte dopravu zdarma. Pokud chcete, můžete si trička osobně vyzvednout na prodejně v Brně.

 

Udělejte radost originálem! Stačí si jen vybrat z nabídky na www.extratrika.cz

Tags