Home » Sex a vztahy » Vybíráme svatební prstýnky

Vybíráme svatební prstýnky

Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů v životě dvou lidí. Je to den, kdy si muž a žena slibují lásku a věrnost na celý život a věcí, která jim tento slib připomíná, není nic jiného – než svatební prsten. Na výběru prstýnků rozhodně a záleží a pozor – není to tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát.

svatební prstýnky
svatební prstýnky

ilustrační foto: obrucky-svadobne.sk – OB-901, OB-879

Je třeba přemýšlet dopředu!

Na výběr prstýnků si v první řadě musíte nechat dostatek času. V současné době je možné vybírat z celé řady rozmanitých designů a materiálů, takže je poměrně složité najít takové prsteny, které se budou líbit vám oběma. Hlavně – buďte v klidu a nehádejte se. Zkuste si nejdříve vysvětlit, co se komu líbí a podle toho vybírejte. Při výběru se nesnažte omezit jen na to, co se vám líbí teď a nechcete se příliš zlákat módními trendy. Prsten nebudete nosit rok, ale celý život, takže je lepší vybírat ty s nadčasovým designem. Co se týče designu, buďte praktičtí. Lepší je, když je prsten hladký, protože jím nebudete o nic zadrhávat. V dámských prstenech může být i nějaký ten drahý kamínek, prsten vypadá mnohem lépe!

TIP – zajímavé jsou prsteny tohoto rázu jsou od VIP Gold.

Na materiálu rozhodně záleží

Materiál, ze kterého jsou svatební prsteny vyrobené, není radno podcenit. Koupit je možné prsteny ze zlata, které jsou vlastně nezničitelné. Za ty si ale většinou dost připlatíte. Pokud se vám nelíbí klasické žluté, možná najdete zalíbení v bílém zlatě. Úžasně vypadají i prsteny z kombinací obou. Stále více budoucích manželů vsází na prsteny z jiných kovů. Skvělé vlastnosti (co se týče odolnosti i vzhledu) může nabídnout titan. Je velmi pevný a vypadá skvěle. Podobně je na tom i chirurgická ocel. Ta ale může mít větší tendenci k poškození.

Ptejte se!

Při nákupu si dejte pozor na velikost, počítejte s tím, že můžete i trochu přibrat, takže by vám prsten neměl být úplně těsný. Raději se také výrobce zeptejte, jestli je možné prsten případně velikostně upravit.

Tip na závěr – bohatou nabídku nádherných svatebních prstenů najdete zde.

Tags