Home » Móda » Zabalte se do hřejivého župánku! Podle čeho a kde vybrat ten nej

Zabalte se do hřejivého župánku! Podle čeho a kde vybrat ten nej

Je nutné se smířit s tím, že léto je definitivně pryč. Čeká nás dlouhé období sychravých dní a dříve nebo později přijde krutá zima. Pravděpodobně i vy budete ty nepříjemné dny trávit doma a na první jarní den budete čekat jako na smilování. Pokud máte rádi teplíčko, naše tipy vás jistě mile potěší. Přinášíme vám ukázku trendy župánků pro celou rodinu, které vám budou milými a hlavně hřejivými společníky.

Podle čeho vybírat

Aby župan splnil svůj účel, musíte správně vybrat jeho velikost i střih. Není pravda, že by měl být co největší. Více než na velikosti záleží na materiálu, ze kterého je vyroben. Ideálním materiálem je bavlna, protože příjemně hřeje a také nasává a odvádí vlhkost. Bavlněné župany oceníte například ve chvíli, kdy se potřebujete zahřát po koupeli a skvěle poslouží i po ránu, když vylezete z vyhřátého pelíšku. Župan vás obejme a pohladí. Co se týče materiálu je vhodná i kombinace bavlny a polyesteru (poměr cca 80 % bavlna a 20% polyester). Polyester je zárukou delší trvanlivosti a odolnosti vláken.

Rozmanitost střihů potěší

Dámské, pánské i dětské župany existují v celé řadě střihů. Pokud používáte župan po koupeli, je lepší volit ten s kapucou. Možné je mít model s klasickým zavazováním, dobrou volbou je i župan se zipem. Některé dámské župany dokonce svým střihem připomínají dlouhou mikinu, tento model si pořiďte v případě, pokud v županu trávíte třeba i celé dopoledne nebo pokud ho využíváte i v lázních či na pláži. Budete se cítit a vypadat skvěle.

Příkladem takového županu je tento proužkovaný krasavec.

župan
foto:naspani.cz

Pokud vybíráte župan pro muže, myslete především na pohodlí. Mužům lépe vyhovují klasické zavinovací župany s šálovým límcem. Je totiž možné regulovat jejich šířku. Mezi nejoblíbenější pánské župany patří tento s modrým zdobením. Co na něj říkáte?

župan
foto:naspani.cz

Když dětský župan, tak kvalitní a samozřejmě i s veselým motivem. Celou řadu krásných modelů najdete v nabídce e-shopu naspani.cz.

Čekají tu župany pro celou rodinku za super ceny. Skvělou zprávou pro vás je, že pokud zde nakoupíte v říjnu a utratíte více než 500 Kč, získáte dopravu zdarma! Nový župan či jiné zboží z obchodu můžete mít doma hned druhý den a nebojte se, pokud vyberete špatně velikost, za první výměnu nic platit nebudete.

Tags