Home » Móda » Zkrácené topy: trend pro ideální postavu

Zkrácené topy: trend pro ideální postavu

Většina módních trendů se na výsluní příliš dlouho neohřeje. Pokud vydrží jednu sezonu a dokážou oslovit širší veřejnost, pak mohou jejich návrháři slavit úspěch. Dnes bude řeč o kousku, kterému se něco takového povedlo: jde o zkrácené topy.

zkrácený top
ilustrační foto: flickr.com – Maegan Tintari, zkrácené topy

Návrháři mají na úspěch „čich“ a když se někomu podaří zaujmout, je jen otázkou času, než si jeho nápad vypůjčí nějaký další. Vzápětí se oděvní řetězce předhánějí s nabídkou. To je i případ zkrácených topů, které se zařadily mezi oblíbené součásti našich šatníků již před několika lety a jejich popularita od té doby nijak nepoklesla. Dnes jsou na výběr i topy s dlouhými rukávy nebo odvážnější topy bez rukávů; volnější i přiléhavé.

Jen pro štíhlé

Odhalená bříška byla v módě v devadesátých letech a teď se jejich popularita vrací. Kdo by se nechtěl pochlubit, má-li ho ploché a vypracované? Zkrácené topy jsou určeny přesně pro tyto „pyšné“ ženy. Bohužel, není tajemstvím, že pokud takovým bříškem nedisponujete, raději byste si měla na zkrácený top zajít chuť. Slušet bude ženám, které nosí nanejvýš velikost 38, a také těm, které nejsou na hrudníku příliš obdařeny. Zkrácené topy jsou zkrátka vhodné jen pro ženy s postavou modelky.

Vybírejte podle svého vkusu

Patříte-li mezi ně, pak gratulujeme! A co si k němu vzít, abyste neudělala módní faux pas? Pozor je třeba si dát na to, že zkrácené topy už samy o sobě odhalují dost. Neprovokujte tedy příliš a raději sáhněte po kalhotách či sukních s vysokým pasem. Dále už máte volnou ruku: máte-li radši sportovní či ležérní styl, pak se bude vyjímat stejně dobře jako upnutá sukně vhodná do kanceláře. Vybírejte podle konkrétního topu. Tak hodně štěstí!

Tags